Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell úgy szoptatni,...

Hogyan kell úgy szoptatni, hogy szülés után ne lógjon a mell?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Én a három gyerek után majd felvarratom, pedig én aztán tényleg egy anti cicababa vagyok. Most nem érdekel hogy lóg, még 2 gyerek hátra van :)
2020. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Haha szép probalkozás te kis troll, remélem nem etet meg senki....


Amúgy meg pont le szartam mert erre találták ki a plasztikai műtétet szerencsére nem volt vegul szukseg rá...

2020. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
13 mert a csecsemos nővér szerinted mit tud csinálni? Csúnyán néz? Amúgy meg azt sem teheti meg. Minden embernek önrendelkezési joga van a teste felett. Nem kényszerítheti rá, hogy szoptasson, ha nem akar, akármilyen ostoba indok is húzódik mögötte. A kérdező így döntött. Ettől valószínű nem lesz sokkal szebb a melle, de ez kizárólag csak az ő dolga, senkinek semmi köze hozza, mivel eteti a gyereket. A csecsemosnek sincs.
2020. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszólni be tud, be is szoktak. Ha nem ezért, másért. Nekem pl azért, mert nem tömtem meg tápszerrel a gyereket, amikor nem indult meg a tejem.
2020. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Na jó, de őszintén. Kit érdekel, mit pofákolnak? A csecsemos nővérek már leküzdötték magukat a legtöbb anya ingerküszöbe alá. Pont emiatt, amit te is írsz. Full mindegy, miért, de valakit b.ogatnak. Szoval a kérdező életére sem lesznek túl nagy hatással. Amúgy meg ha bunkoznak, lehet menni betegjogi képviselőhöz. Már ha valakinek ér ennyit az ügy.
2020. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

Na, akkor: egy lelkiismeretes védőnő, vagy csecsemős nővér megtanít jól szoptatni. Sokaknak elfárad a keze szoptatás közben, nem tartják eléggé a csecsemőt, és ahogy egyre lejjebb van a baba, egyre jobban "csüng" a mellükön.

Egyébként ha lesz gyereked, olyan hormonális változásokon mész át, hogy eszedbe se jut majd megtagadni tőle az anyatejet.

És igen, a forma is beleszól.

Ne görcsölj ezen!Amikor éhes lesz az a baba, ez lesz az utolsó problémád.

2020. aug. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
90%
Egyedül az állandó melltartó viselés segít, mert a tej súlya húzza le a mellet. Erre találták fel a melltartót, mert akkora súlya lesz, hogy fáj is. A szoptatás pont segít ezen, mert a gyerek kiszívja mindig.Tehát ha jól kell szoptatni, vagyis a gyerek szemben feküdjön teljes testtel a mellel, ne kelljen oldalra fordulnia érte, mert úgy nem jön a tej, éhes marad, és a nyaka is fájni fog. Legjobb a feküdve szoptatás. Tapasztalatból írom ezeket.
2020. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%
16 mondjuk ezt cáfolom. Semmilyen hormon nem vett rá a szoptatásra. El kene fogadni végre, hogy van aki nem szoptat, mert nem akar. A kérdező ettől meg meggondolhatja magat élesben.
2020. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 De La Cruse ***** válasza:

Csak ne hízz el.

Nincs más trükk.

Aki soha nem szoptatott annak is tudnak lógni a mellei.

Ez testi adottság.

Egy kis sport, egy kis fitizés a klubban és általában úgy van, hogy aki nem zabálja magát depisre és eleget mozog a picivel az vissza tud kerülni az eredeti súlyára.

Ám az eredeti forma már nem jön vissza.

Jobb lehet de ugyanaz már nem.

Ne ess pánikba mindenki változik.

2020. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 maoriérzések ***** válasza:
Ha ez fontos kérdés,ne vállalj gyereket.Az anyatejnél nincs jobb.A babára kéne gondolni ilyenkor.Senkinek nem maradnak meg a tini mellei.
2020. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!