Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek mi lehet a gond a...

Szerintetek mi lehet a gond a szoptatassal?

Figyelt kérdés
A 9,5 honapos babámat mar csak 2x szoptatom reggel és este, viszont úgy vettem észre h mar csak pár kortyot eszik. Inkább csak cicizésnek hívnám közben sosem volt az a cicin lógós fajta. Mindig max fél órán belül jól lakott és mentunk tovább. Most lehet 1 órát is rajta lenne HA hagynám. Szerintetek miért lehet ez? Kevés a tej vagy mar nem ízlik neki? Esetleg lassan elvalasztja magat? Volt valaki hasonló helyzetben? Szilárdakat szépen megeszi, sőt egyre szebben. Tápszert viszont nem fogad el (mondjuk nem is erőltettem soha) igy viszont nagyon kevés a tej alapú kajája. Mit csináljak?

2020. aug. 23. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazán értem a kérdést. Ha eddig max fél órát volt cicin, most meg egy órát is maradna, akkor pont hogy inkább többre vágyik. Nem feltétlen az éhsèg miatt cicizik, lehet csak többet akar veled lenni, tejet akar szaporítani, szeparációs szorongás miatt is lehet, meg még vagy 100 dolog miatt. De ebből pont nem azt gondolnám, hogy nem kell neki vagy le akarná választani magát.
2020. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!