Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan vàlasszam el?

Hogyan vàlasszam el?

Figyelt kérdés

Elegem van a szoptatàsbòl ugyanakkor fèlek ha elvalasztom akkor mit.csinalok ha ejszaka felebred mert most csak cicire teszem es alszik. Vagy akk nem fog felebredni?

Egyatalan hogy valasszam el hogy ne sirjon? Ha faradt nyugos unatkozik akk tepi a polom. Elegem van



2020. szept. 7. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hogy mennyi idős. Én úgy csináltam amikor 2 éves volt a fiam,hogy mindig húztam az időt és eltereltem a figyelmét. 2 hétig többet bíztam apára,nagymamára. Ha nem volt különösebb dolgom is átvittem délelőttre anyámhoz hogy vigyázzon rá. Ha ment az apja valahova ami nem munkaügy vitte magával. Ha sírt a ciciért kivittem az udvarra játszani vagy sétálni és csak annyit mondtam később lesz cici. Az altatáshoz nem vettem el tőle,ugyanazon okok miatt amit te is írsz. Azt egy fél évvel később magától hagyta el. Szóval figyelemelterelés,időhúzás hogy egyre kevesebbet legyen mellen és több külön töltött idő. Szépen,lassan,türelmesen,nem drasztikusan leszoktattam.
2020. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Egyik percről a másikra nem megy, pedig biztos ezt szeretnéd, ha így kivagy. Addig is szedj magnéziumot, segít jobban viselni.
2020. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!