Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos babátok mennyi...

2 hónapos babátok mennyi időközönként szopik?

Figyelt kérdés
Kisfiam eddig max. 2 órát bírt ki éjjel is, sírt, egyértelmű éhségjelei voltak, szívta is a tejet, sosem bukott. Kb. 1,5 hete viszont 3-4 óránként eszik nappal, éjjel meg 1x ébred 12 óra alvás alatt. Pisil, kakil, viszont mérleg nincs itthon, sose méregettem, eddig szépen gyarapodott. Ja és végez kb. 10 perc alatt a szopással, holott korábban akár 40 percig is csinálta. Ez normális?
2020. szept. 30. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szuper!!Ennyi idősen a mi gyerekeink állandóan rajtam voltak:)))
2020. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen jó! Várd ki a végét, nem ijesztegeni akarlak, de a növekedési ugrásoknál óránként kezdett enni, aztán minden egyes fogzás, front, nyüginél ugyanez, voltak napok, hetek amikor szinte letehetlen volt. Aztán időnként visszaállt a 3-4 óránkénti evés, és az egyszeri éjszakai ébredés. Mindig változik, most használd ki a szabadidőd!
2020. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, iszsz baba, alkalmazkodom az igényeihez. Eddig a 2 növekedési ugrást tankönyv szerint hozta.. Tényleg letehetetlen volt,rám volt kötve 6 hetesen míg főztem úgy szopizott, szundikált folyamatosan. Kihasználom nyugi, alszom egy csomót éjjel, rég voltam ilyen kipihent. Csal meglepett ez a gyors váltás. Na meg a melleimet is, mindig le kell fejni egy picit, hogy reggelre ne durranjanak szét 😂 ígyis törülközővel alszom éjjel.
2020. szept. 30. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!