Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kellene a tápszer kiegeszitesk...

Kellene a tápszer kiegeszitesképpen?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos. Lassan 1 hónapja már h 2 óránként eszik mindkét ciciből. De a 2 etetés között már nyavog h éhes. Ha tehetné sztem 1.5 óránként cicizne. Keveset bukik. Fejni sajnos már nem tudok. Ittam szoptatós teakat valamint alkoholmentes sort is. Egyszerűen a fejes nem megy. Éjszakát vegig alussza. Tápszer kellene neki? Kérlek adjátok tanácsokat mert a védőnőnek hiába mondom h kevés neki a tejem s sztem nem lakik jól. Valamint fogyott is mi úgy vettük észre. 57.5 cm volt már a 3 hónapos státuszon is. Azóta nem nőtt. Tehát nem az van h inkább nőtt mint hízott.

2020. okt. 29. 07:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

De, normális. Ez a baba igénye szerinti. Ha a te igényeidnek nem felel meg, akkor állj át tápszerre teljesen.

De utána légy szíves ne úgy add elő, hogy "nem volt elég a tejem pedig mindent megpróbáltam", mert ez azokra nézve sértő, akik tényleg így tettek, csak nem sikerült.

2020. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
S akkor egész nap ne csináljak semmit mert 1.5 óránként etetek? Én nem hiszem h ez ennyire normálisnak számít... Van egy 6 éves fiam mellette s vele is foglalkozni kellene plusz a házimunka... Vagy aki ennyire mellette van az nem csinál semmit pluszba se főzés se házimunka se semmi?
2020. okt. 29. 14:16
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy nem normális egész nap etetni egy 4 hónapos babát. Nem újszülött már.

Ha nem méred meg, nem fogod tudni, hogy mi a baj.

2020. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én 4 hónapos kisfiam 1,5 -2 óránként eszik nappal, de nekem ez egyáltalán nem teher, mert nincs nagyobb tesója. Szerintem beszélj egy rendes szakemberrel, mérjétek a súlyát- hosszát, mert ez nagyon nem tesz jót neki, hogy anyukája teherként éli meg az etetését és olyanokat mond, hogy nyávog- azért, mert szomjas/éhes... Ha egyre kevesebb a tejed, annál gyakrabban kellene etesd.. pont azért, hogy termelődjön. Persze csak, ha valóban folytatni szeretnéd az anyatejjel táplálást.- Nekem nem úgy jön le, ezért nem hibáztatlak egyébként. Én nem szeretnék kistesót, mert én is türelmetlenebb lennék vele szemben.


Amit megfigyeltem, hogy minél melegebb van a lakásban, annál gyakrabban eszik. Vagy nincs esetleg túlöltöztetve? Csak egy tipp.

2021. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!