Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tudok tenni mivel legyen...

Mit tudok tenni mivel legyen tejem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapos a kisbabám még javában szoptatnom kellene de két mellgyulladason vagyok túl ,azt javasolta a védőnő hogy borogassam hideggel és mivel nem olvastam utána meg is tettem. Szerintem ez apasztotta el a tejem. Épp hogy jön pár csepp tej a melleimbol.. mit tudok tenni ? Ma vettem karamalzt,laktoherbet és homeopátiás bogyot is. Nektek mi vált be ?
2020. nov. 17. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ezek beválltak, illetve a szaporító fejés, sok folyadék és sokat legyen mellen a baba.


De a szaporító tea, meg a homeo bogyó közt, tarts szünetet.

Ne egyszerre szedd őket, mert "hozzászokik" a szervezet és hatástalan lesz.


Ami még jó, a Moremilk kapszula, igaz drága, de hatásos volt.

2020. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Sok-sok cicizés. Minél több inger éri a mellet, annál inkább termelődik a tej. Mellette egyél rendesen, igyál nagyon sok folyadékot és pihenj, amennyit csak tudsz!

A hideg borogatás valóban apasztja a tejet, csak gratulálni tudok a védőnőnek :(

2020. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Én azt javaslom, a sok tea meg bogyó mellé, hogy EGYÉL!!

Hiába dobálod be a bogyókat, meg iszod a Karamalzot, ha nem eszel elég szénhidrátot!!


Nem azt mondom, hogy legyél 150kg,de ne most akarj áttérni a szénhidrátszegény étrendre.

2020. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Emellé sok sok szénhidrát, és napi öt liter folyadék.
2020. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13%

Nekem a more milk kapszula nagyon jó volt.

Nagyon sok folyadékot igyál, minimum napi 4 litert.

Amikor szoptatod a babád, a másik melled fejd közben.

Csinálhatsz szaporító fejést is.

2020. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!