Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudnám kordában tartani...

Hogy tudnám kordában tartani a súlyomat szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

5,5 hós a babám, és szülés óta már 11kg-ot híztam. Rengeteg... :( rendesen étkezek, reggeli, ebéd, uzsi, vacsora. Igyekszek sokszor keveset enni. De egyszerűen így is folyton hízok.

Milyen diéta az, ami nem hat kedvezőtlenül a tejtermelésre?


2021. jan. 20. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
10 igen és 400-600 kaloria igazából semmi. Pár pohár gyümölcslé, cukros tea, 1-2 péksüteményt és bummmmm. Csalóka. En is jópár éve ha fel szalad 1-2 kiló megyek a kaloriabazisra. Hamar kiderül, mindig, hogy “elengedtem a gyeplőt” nem nagyon. Csak ilyen 2-300-zal. Pont elég.
2021. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

Ki az az "okos", aki azért lepontozott, mert azt írtam én fogytam és nem hízok.

Nem dicsekvésből írtam, nekem ez a problémám. Genetikailag, örökletesen vékony vagyok. Baromi nehéz híznom,viszont fogyni meg könnyű. Ezért lepontozni gyökérség.

2021. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12 és meg mindig nem tűnik fel, hogy a: semmi köze a kérdéshez, a kérdezőnek nem segít, hogy te fogysz a semmitől, mert rajta ez nem segít. Tehát a válaszod nem hasznos.

b: komolyan szükségét érezted, hogy megegyszer leírod “nem dicsekvesbol” aminek már elsőre se volt semmi értelme itt 🤦🏼‍♂️

Ha valóban segítséget akarsz, tegyél fel kérdést máskülönben ne trollkodjal már itt.

2021. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 ha nem vetted volna észre a kérdezővel tökjól elpoénkodtunk, ő nem vette trollkodásnak, hogy beìrtam..szóval ennyit erről
2021. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!