Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Leválasztanád a babádat,...

Leválasztanád a babádat, abbahagynád a szoptatást, csak azért, hogy be tudjanak oltani a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 04:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
36%

10-es, ha orvos vagy, hogy nem tudod, hogy fel lehet venni a Pfizert, Modernát szoptatás alatt is?

Nem kell elválasztani a gyereket.

Engem már be is oltottak, szoptatok.

2021. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
35%

A 10es válaszra kérdezem.

Influenzás mostanában lett vki?

Mindent elhiszek mindenkinek.

Ugyanakkor a saját szememmel láttam nem a Covid kapcsán, hogy Pesten 2 központi kórházban nem volt beteg.

Tehát nem volt beteg.

Covid osztály az van, de beteg nem volt.

Ha nem látom,nem hiszem el!

Tisztelettel kérdezem, hogy egy intenzív lefolyású influenza esetén amit írsz, az nem fordulhat elő?

Bocs az offert.

Nem választanám le és oltást sem adatnek be sem magamnak sem a családnak.

2021. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
70%
12, ha fix számú orvost kell elosztani több helyen mint ami eddig volt, az ezt eredményezi. Orvos nélkül nem lehet osztályt üzemeltetni.
2021. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
39%

Orvos volt, nővér volt.

Beteg nem.

Azt sem értem, hogy az az orvos akihez nem jutok be sztk alapon, ahhoz simán elmehetek magánrendelésre.

Ez miért van?

2021. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
71%

NEM


Sokkal fontosabb a szoptatás, mint az oltás, amiről semmit nem tudni valójában.

/ nyilván nem egy 2-3 éves gyerekre gondolok, de aki ekkor szoptatja még az pedig biztos emiatt nem választaná le/

2021. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
33%

1-nek üzenek én is, más aspektusból: Gödény-félék minden országban vannak, attól, hogy a hiteltelen információk másutt is terjednek, még nem válnak igazolhatóvá.

(A miénkre pedig elég csak ránézni: ítélje meg mindenki első látásra!)

2021. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
17%

14-nek: szerencsére az utóbbi pár hétben javult a helyzet. Nálunk is bezártak korábban full-on működő COVID-szárnyat. De egy ilyen részleget visszaadni a normál betegellátásnak nem olyan egyszerű, már csak az alapos fertőtlenítés miatt sem - gondolom, te sem szívesen feküdnél be egy osztályra, ahol tegnap még COVID-os betegeket kezeltek. Valószínű, ha van esély rá, hogy hamarosan újra kell nyitni, akkor nem is érdemes visszaállni a normál működésre.

És nekem kezd úgy tűnni, mintha - egyelőre enyhén -, de újra emelkedésnek indultak volna az esetszámok.

2021. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
59%
Sőt állami gondozásba is adnám a babámat csak adják be a Szent Covid vakcinát, úgy várom mint a messiást. Bármire képes lennék csakhogy érezzem ahogy az oltóanyag szétárad a testemben.
2021. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
27%
18: "nagy az Isten állatkertje"
2021. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
88%
#19 irónia volt te zseni
2021. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!