Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 éves a kisfiam mikor megszül...

1 éves a kisfiam mikor megszületett 1 hétig tudtam szoptatni mert begyulladt a mellem. Mostanába észre vettem hogy egy pici görcs van a bal mellemben. Van amikor kicsit érzékeny de van amikor egyáltalán nem fáj. Az lehet hogy a gyulladás miatt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 13:22
1 2
 1/11 alletta ***** válasza:

nem azért gyulladt be a melled, mert nem fejted le azt a tejet, amit a baba meghagyott?

én elmennék nőgyógyászhoz megvizsgáltatni, na meg mammográfiára is.

2021. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem sok tejem volt, fejtem is és begyulladt. Kórházba maszírozták ki a görcsöket. Azért kérdeztem hogy lehet e hogy amiatt érzem még mindig a görcsöt a mellemben.
2021. febr. 15. 13:32
 3/11 alletta ***** válasza:
próbáld meg te kimasszírozni, de én azért elmennék dokihoz. megnyugtatna, ha látná, és véleményt mondana.
2021. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mikor volt a gyulladás?
2021. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, most nézem hogy 1 éves 😅

Akkor az már nem hiszem hogy attól, mammografiára menj szerintem.

2021. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mell uh, mammografia. Ne tökölj. Ha baj van, minél hamarabb meg kell tudni. Egyébként nekem annyira “göbös” a mellem, hogy az uh-s no is gyanakodva taperolta “hat ez?” De aztan nem talált semmi korosat. 9000ft volt maganban.
2021. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bőröd alatt van vagy mélyebben? Ha a bőröd alatt, akkor fixált, vagy tudod kicsit mozgatni? Ha bőr alatt van és tudod mozgatni, akkor valószínűleg zsírcsomó. Olyan mint egy giga nagy pattanás.
2021. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mammográfia negyven éves kor felett ajánlott.... annyira nem tesz jót az a röntgen sugárzás.

Az ultrahanggal történő vizsgálat is bőven elég, nekem fel tudta tèrkèpezni a daganatokat vele

2021. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mélyebben érzem. De nem nő, kis csomót érzek
2021. febr. 16. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
8 nekem magánban azt mondtak 34 éves kortól. Csak az állam nem támogatja 40 alatt... egyébként évente 1x egy röntgen sugárzás. Ez egyáltalán nem olyan nagy dózis. (Mivel uh-rá járok magánba és a mammografia is kb annyiba kerül náluk, nem igazán az anyagi haszon mondatja velük.)
2021. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!