Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Beoltatjátok magatokat COVID-1...

Beoltatjátok magatokat COVID-19 ellen szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Nem szükséges semmilyen vita, semmilyen magyarázat, csak egy igen-nem.

Tudom, hogy eléggé megosztó a téma.



2021. márc. 27. 12:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
78 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
82%

Erősen gondolkodom rajta, eddig ellenjavalta az orvosom, de egyre több a tapsztalat.

Esdig csak úgy is gondolkodtam hogy oltakozzak-e.

Viszont most dölnek az ismerősök ki a sorból.

Szörnyű. Lélegeztetőgépen, mesterséges kómában.

29 hetes kismama meghalt.

Nehezen viselem.

2021. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
89%
Tegnap regisztráltam, de mire sorra kerülök, már nem is fog szopizni a lányom 🤦‍♀️
2021. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
82%
2-es, most elvileg az van, hogy a várandósok és szoptatós anyák soron kívül megkaphatják a Pfizert és a Modernát, háziorvosnál vagy nőgyógyásznál kell jelentkezni. Nekem 15 hónapos a fiam, még szopizik, hétfőn rácsörgök a háziorvosomra, bár nagy reményeim nincsenek :D
2021. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
78%
3-as, jó lenne, de attól tartok (nem a 2-es vagyok) hogy a kereken 2 évessel már nem számítok
2021. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
80%
azért próbáld meg, egy telefonhívással nem veszítesz semmit :) lehet meg sem kérdezik, hány éves a gyermek, a lényeg, hogy szoptatsz még.
2021. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
60%
Azt írják egy éven felüli gyermeknél védőnői igazolás kell hogy szoptatsz. Én nem,de picikém van,ettől függetlenül megpróbálok igazolást szerezni,nem hiszem hogy én leszek az egyetlen. itt már az életem a tét és szeretném őket felnevelnj. És nem akarok egy évig rettegni,mire sorra kerülök.
2021. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
45%
akkor kérek egy védőnői igazolást, úgyis megyünk hozzá pár nap múlva. amúgy ezt pontosan hol olvastad?
2021. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
27%
Mi bajotok hogy lepontoztok? Nem kamura kell, de ha igen, ahjoz sincs közötök, szerezzetek ti is magatoknak.
2021. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
68%
Ami cikket én olvastam, ott csak az volt hogy a várandósokat veszik előre, de a szoptatóst is oltják majd. 2es voltam
2021. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
12%
Miért vennék előre a szoptatósokat? Nekik nem jelent plusz kockázatot a Covid. Sorra fog mindenki kerülni még tavasszal. Nyugi
2021. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!