Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Beoltatjátok magatokat COVID-1...

Beoltatjátok magatokat COVID-19 ellen szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Nem szükséges semmilyen vita, semmilyen magyarázat, csak egy igen-nem.

Tudom, hogy eléggé megosztó a téma.



2021. márc. 27. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
75%
40-es, én is ezen röhögtem, hát el sem kezdődött, lehet el sem fog :D
2021. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
27%
nekem úgy tűnik a helyzet, miután ma háziorvostól kezdve nőgyógyászon át védőnőig mindenkit végigtelefonáltam, hogy van a SOTÉn egy oltópont ahol oltják az előzetes időpontot foglalt terhes nőket és szoptatós anyákat, akik náluk vannak gondozásban. de hogy a többiekkel mi van, azt senki se tudja, nőgyógyász nem tudja hova kell menni, háziorvos sem, védőnő csak a SOTÉt mondta, de én nem ott szültem, hiába hívnám őket, biztos nem kapnék időpontot. Napi 100 kismamát oltanak amúgy.
2021. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
34%

Hívjátok fel a hozzátok legközelebb eső oltópontot (kórház!!), hátha ott jobban értesültek. Mi felhívtuk a kistarcsai kórházat (oda tartozunk), és azt mondták: telefonon vagy email-ben kérjünk majd időpontot a hét közepétől. Kell majd a zárójelentés & születési anyakönyvi kivonat. 1 év alatti babánál nem kell védőnői igazolás a szopizásról.

Ennyit tudtam ma meg. Aztán lehet holnaptól más lesz minden.

2021. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
21%
köszönöm, ez logikusnak tűnik, holnap felhívom a legközelebbi kórházat :)
2021. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap került fel:

[link]

2021. márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
81%
Ma reggel már levették. Valami nem stimmel.
2021. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
88%
A hvg ma azt írta 1 évnél nem régebbi zarojelentes kell, ami az 1 éves gyereket szoptatokat kizárja. En egy 1.5 evest szoptatok, el tudom fogadni azt is, ha nem vagyok ezáltal jogosult, csak döntsék már el, értesítsék az érintetteket (hazidoki, védőnő, kórház), aztán tegyenek közzé egyértelmű tájékoztatást...
2021. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
77%
Most jár egy éven felül vagy nem. Jó lenne eldönteni. Majd jó lesz sorban állni a vedononel haziorvosnal igazolasert.majd beállni a korhazi oltopontra.
2021. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
80%

Kapkodás megint...védőnőm mondta, hogy gyártja egész nap az igazolásokat boldog boldogtalannak, többet nem tud, semmi tájékoztatást nem kaptak.


Tipikus: valamelyik zseni reggelre megálmodja ezt az egészet, bedobják a médiában, de a részletszabályaira xarnak.

2021. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
26%
48, ma írta a védőnőm, hogy sztornó az egész, lefújták nekik. Azért vették le az igazolást a honlapról. Egyelőre csak a várandósok kapnak. Debrecen.
2021. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!