Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fussak szoptatás mellett vagy ne?

Fussak szoptatás mellett vagy ne?

Figyelt kérdés

7 hónapos a pici és épphogy csak van egy kis minimális tejem, az is csak az egyik mellemben, amit csak éjszaka egyszer fogad el. Fejni nem fejem, mert úgy nekem sosem jött tej rendesen (mellkorrekciós műtét miatt lehet).


15 kg felesleg van rajtam, amit szeretnék ledobni, de nekem csak az intenzív, megerőltető mozgás segíthet (tapasztalat). Diétázni nincs erőm, mert elég sokat diétáztam az esküvőnk előtt + a terhességi cukorbetegségem miatt + előtte évekig nagyon figyeltem hogyan eszem (pedig én nagyon szeretek enni, így ez megviselt), még egyszer nincs az a pénz amiért erre képes lennék egy jó ideig.


Szerintetek az intenzív futástól elmehet ez a kevés tejem?


Szoptatnék én legszivesebben sokáig és első a baba, de nem akarom erre kenni a lustaságom.



2021. ápr. 2. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan fuss ha szeretnél. Tapasztalatom szerint a mozgás inkább jót tesz.
2021. ápr. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Kérdezd meg inkább egy szoptatási szaktanácsadót.

Az a biztos:)

2021. ápr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha iszol mellé eleget nem megy el a tej a sportolástól. Ezt inkább kifogásnak szokták használni az emberek ,miért nem "tudnak" sportolni még 1-2 évvel a szülés után sem
2021. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Persze ! Menj futni nyugodtan, sőt ! De ha étkezésre nem figyelsz sokat nem érsz el vele. Amúgy meg ha véletlenül nem lesz fejed ne görcsölj rá! Tényleg ! Semmi baja nem lesz a babának.
2021. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elkezdtem a futást 3 hónapja szintén akkor 7 hónapos baba mellett.Semmi negatív változás,még most is ezerrel szopizik:)Nekem nem volt elég a futás,mást is bevetettem és -10 kg-nál járok:))
2021. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
7 hónapos. Ha elmegy, eszik mást. Nem újszülött. Ha neked mentálisan az tesz jót, hogy picit magaddal is torodsz, jogod van hozza.
2021. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én intenzív tornát kezdtem 7 hónap után. Nem lett semmi, pedig izomlázam is volt.
2021. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!