Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes mellszívót vinni a...

Érdemes mellszívót vinni a kórházba szülés utánra, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Kézi és elektromosként is használható
2021. máj. 2. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Érdemes elvinni
Felesleges elvinni
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a kórházban belövelt a tejem. Fájt, feszült. Akkor nagyon jó volt, hogy ott volt velem mert könnyített rajta
2021. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint az első. Óriási lett a mellem, nagyon fajt, pici meg még nem szopizott úgy.. Hatalmas segítség volt.
2021. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp jó , szülés utáni napon már használtam volna ha tudtam volna mennyire fontos!

Sajnos nekem gépet csak a hazamenős napon hoztak, persze a tanácsok hasznosak voltak. Viszont ahogy hazaértünk akkora volt a súlycsökkenés a babámnál, be is sárgult, lassan szopizott hogy tápszerrel ki kellett pótolni. De otthon már rengeteget fejtem. Négy hónapig kapott tápszeres pótlást is, utána anyatej és aztán hozzátáplálás is jött.

Ezzel csak azt akarom mondani ha tudtam volna egyből fejni is, akkor lehet hogy nem kellett volna pótlás az anyatej mellett.


Viszont amire rákérdeznék hogy lehet sterilezni, van bent mikrós sterilező, elmossa a nővérke előtte ha családtag nem mehet be. (Azért az alvás akkor még nem olyan kiszámítható és szülés után Neked is pihenned kell!)

2021. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülészeten vannak gépek, amit a csecsemősök kiadnak az anyukáknak. Érdeklődj az osztályon, ahol majd szülsz.
2021. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szuper,akkor ezis megy a korházi táskámba 😊
2021. máj. 2. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Van olyan kórház ahol nem engedik használni.

A legtöbb esetben be sem lövell benn, amúgy van ott általában, ha mégis kellene....


Nélküle is van élet...

Iszsz gyerek mellett nem hasznàltam soha, pedig kizárólag anyatejes volt.


Úgyh én feleslegesnek érzem.

De ha megnyugszol tőle, akkor vidd 🤗

2021. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Covid miatt 48órát voltam bent a kórházban, ezért ott nem volt rá szükségem. Itthon lövellt be a tejem, kb.miután becsuktam a bejárati ajtót amikor haza értünk a kórházból:)
2021. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülnék ha énis csak 48 orat lennek bent, annyira szeretnék mihamarább hazajonni a babával :/
2021. máj. 2. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdemes. A fiamat Pic-re vittek szules körüli komplikációk miatt. Maradt a mellszivo. Sosem tudhatod. Nyilván senki nem erre készül. A lényeg, ha van akkor nagy meglepi nem fog érni.
2021. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A győri kórházban van gép, ha ott szulsz, ne vigyél.


Nekem van eladó kézi mellszívóm, alig használt, ha érdekel, írj privát.


Jó babazast! (:

2021. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!