Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki szülés után nem akarta le...

Aki szülés után nem akarta le adni a "felesleget" az mit tett?

Figyelt kérdés
Nos hát én terhességem óta 18 kilót hiztam,aminek örülök nagyon is,mert mind eddig 45 kiló voltam,sőt a terhességet 42 kilósan kezdtem. Attól félek szülés után nagyon le fogok fogyni, mivel szoptatni is szeretnék mindenképpen. Persze a kisbabám egészsége a legfontosabb,de azért nem szeretnék újra "deszka" lenni. Párom is sokkal vonzóbbnak talál így teltebben. Aki hasonló cipőben járt, az mit tett annak érdekében, hogy ne fogyjon le túlságosan szülés után?
2018. jan. 21. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Evett.
2018. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem teszel utána semmit, élsz úgy mint eddig, magától nem fog lemenni a felesleg nyugi :) maradj is így, a 42 tényleg nagyon durva, el is hiszem hogy így vonzóbnak talál a párod.

Más ugye általában le akarja adni utána ezért fogyókúra, edzés stb.

Ha te nem akarod akkor ezeket nem teszed meg, de azért figyelj oda nehogy a végén még túl meghíz, én is 44 kg voltam, leszoktam a cigirol, most 60 vagyok és nagyon figyelnem kell mert nem akarok tovább hízni de azóta csak jönnek a kilók. Ha szülés után tetszel magadnak akkor torekedj arra hogy azt a súlyt ami akkor lesz azt fenn tartsd ! Sok egészséget a babának és nektek :)

2018. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló köszönöm a biztatást így fogok tenni! Köszönöm szépen jó kívánságod! :)
2018. jan. 21. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Vékony alkatú barátnőm terhessége alatt sokat szedett fel számokban, szemre viszont még továbbra is soványnak tűnt de kezdett egészségesebbnek látszani. Azóta megszületett a baba, szoptatja és ismét csontsoványra fogyott. Keveset eszik, keveset pihen, mivel a baba teljesen lefoglalja minden percét úgyhogy még soványabb mint a terhessége előtt. Pedig szegény úgy örült hogy végre hízott.

De szerintem ha nem olyan az alkatod kb. fejre is állhatsz de nem fogsz hízni.

2018. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg le fogsz fogyni. Ha szülés előtt se tudtál rendesen étkezni, kevesebb szabadidővel még kevésbé fog menni. Én is így voltam. Második szülés után évekkel találtam rá a "megoldásra", és csak akkor láttam be, hogy nem nem tudok hízni, hanem csak nem étkeztem normálisan. Amit elégnek hittem, az kevés. Elkezdtem sportolni és a sporttársaim segítségével új étrendet sajátítottam el, így végre formás vagyok és nem csontváz.
2018. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 42vel lettem terhes 52 vel szültem.

Sajnos a szoptatás alatt peregtek le rólam a kilók :( mikor 1 éves lett a lányom már csak 40 kiló voltam.

Most kezdek helyre jönni...

Nálam a rendszeres evás jött vbe.

A baba mellett nem volt elég időm nyugodtan leülni és enni, csak bekaptam pár falatot és mentem.

Most betartom a reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi evést. És a fő lényeg a sok folyadék. Nálam ez is gond volt. Csak annyi folyadékot ittam, amit kb ki is evett a lányom....

Sok sikert!

2018. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!