Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem nő a súlya?

Miért nem nő a súlya?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anyukák! Négy hónapos kisfiam születése óta anyatejes, nagyon szépen gyarapodott a súlya mostanáig. Négy és fél hete azonban egy grammal sem lett több. Abban biztos vagyok, hogy van tej. Gyakran, 2-3 óránként eszik, de a meleg miatt előfordul, hogy ennél is gyakrabban. Kakis pelus kb. 3 naponta van, pisis naponta sokszor. Jókedvű, kiegyensúlyozott baba, jól alszik. A családorvosunk azt mondta, hogy maradjunk az anyatejes táplálásnál, aminek igazán örültem. Ugyanakkor nem tudom mire vélni, hogy stagnál a súlya, és neki sem igazán volt ötlete…Voltak hasonló tapasztalataitok? Kell aggódnom?
2021. júl. 29. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy hosszabb lett a baba és erre a növekedésre megy el a felvett energia.
2021. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a hossza az jelentősen nőtt. :) Bízom benne, hogy tényleg csak erről van szó.
2021. júl. 29. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!