Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek hogyan sikerült a...

Kinek hogyan sikerült a cicivel elalvásról leszoktatnia csemetéjét?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kisfiam és kizárólag csak cicivel alszik el. Néha néha volt hogy elaludt az apja ölébe, de ha egyedül vagyok vele itthon, kéri a cicit. Este és délután is így alszik el. Szeretném csak a délutáni elalváshoz a ciciről leszoktatni, este még adnám neki. 3 napja próbálkozok, citromlével fújom be a cicimet, ezt az ötletet másik anyukától vettem. Első nap sokat sírt és belefáradt a sok sírásba így az ölembe elaludt. De második nap, azaz tegnap és ma már nem sírt de nem is alszik délután.tegnap is du 5-fél 6 fele elaludt és egész reggel fél 8ig aludt. Kéri a cicit de bekapja utána csak babanyelven magyaráz valamit és ennyi, játszik tovább. Viszont látom rajta hogy fáradt, de felveszem az ölembe egyből le is akar menni és játszik, viszont neki még szüksége van a délutáni alvásra, de cici nélkül hogy oldjam meg? Vagy fog ez alakulni? Várjak még? Valami tipp?

2021. aug. 24. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Csatos hordozoban a hatadra venni, kimenni, es setalni, aztan lerakni, ha elaludt, vagy besotetiteni, es lefekudni melle?
2021. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Istenem, micsoda barbárság ez a citrom! Fu de durva! Nem kell minden ökörséget átvenni csak azért, mert más azt csinálja! Felért egy jó erőteljes pofonvágással, és a szerencsétlen még azt se tudta, hogy miért kapta!
2021. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Leragasztottam, mellé feküdtem és mutattam hogy bibis. 3 nap után mutatni se kellett. Azóta bújva alszik
2021. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltük, hogy nincs mert anya gyógyszert szed és neki az nem volna jó.Elso éjjel nehezebben aludt el és ennyi volt.Nagyon könnyen ment pedig sokszor amiket olvastam, hogy majd ordít meg ilyenek,már előre paraztattak.2 éves volt.
2021. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondtam neki, hogy elfogyott a tejci. Meglepően könnyen elfogadta
2021. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló. Csatos hordozó kilőve, mert ő már nincs el semmilyen hurcolósban, ő már szépen motorozik és sétál így szoktunk boltba menni. Ahhoz már kicsi. 2-es válaszoló, a te szerinted, hogy a citromos szokást átvettem. 3 nap alatt hogy lehet átvenni egy szokást? Magyarázd már el. Én csak kipróbáltam, nem átvettem, nyílván nem ehhez a módszerhez fogok hajlani. Kipróbáltam hogy csak mellé feküdtem és lehúztam a redőnyt de semmi hajlandóságot nem láttam rajta. Magyarázni is próbáltam neki hogy beteg a cici, bibis stb de az sem hatja meg.
2021. aug. 24. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a mellebujas jott be mindket gyereknel. Nem fog rogton elaludni, de elobb utobb elalszik. Kell nekik legalabb egy het ha valtoztatsz a rutinon, hogy leessen, hogy mostantol ez van. En szivesebben fekudtem mellette akar fel orat, mint ringassam vagy hordozzam, 10 kilos gyerekkel az mar nem akkora buli.
2021. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!