Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumizavar vegyes táplálásnál,...

Cumizavar vegyes táplálásnál, valami ötlet, hogy elfogadja a cicit?

Figyelt kérdés
Kisbabám 2 hónapos, eddig semmi gond nem volt a szopizással. Az utóbbi 2 hétben elkezdtem a főiskolát, heti 2 nap megyek, akkor egész délután távol vagyok, lefejt tejet vagy tápszert kap cumisüvegből ilyenkor. Pár napja viszont a cumizavar tüneteit produkálja...nappal sír a cicin, elfordul, ordít, aztán cumisüvegből kénytelen vagyok neki adni, azt elfogadja. Valami ötlet, hogy vissza tudjam szoktatni mellre? Szeretném, ha a cumisüveg mellett a cicit is elfogadná, a sulim november végéig tart, kénytelen vagyok cumisüvegből is adni neki. De mellette szeretném szoptatni is.

2021. okt. 6. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Szoptatàsi tanàcsadótòl kèrj tanàcsot. Az nem megoldàs, hogy viszed magaddal? Vagy aki eteti ne cumisüvegből, hanem soft cupbol, kispohàrbòl, vagy kanàllal etesse.
2021. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Előre utána kellett volna nézni. Van sok szoptatásbarát megoldás "pótlásra". Mostmár szoptatási tanácsadó
2021. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a lansinoh cumisüvegét használtam az 1-est. Sokan dicsérték, hogy a cumizavar kevésbé alakul ki.

Mi eleve vegyes táplálással hagytuk el a kórházat. És 7. héttől lett elég a tejem. Azóta nem is fogadja el a cumit. 3 hónaposak vagyunk most.

2021. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!