Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám 4 hónapos, eddig nem...

Babám 4 hónapos, eddig nem ettem hüvelyeseket, de most már nem bírtam ki, ettem babos salátát..még okozhat ez bajt a babánál? Valahol olvastam, hogy 4 hónapos koruk környékére már megerősödik az emésztésük. Egyébként fele tápszer, fele anyatejes.

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A tejet inkább úgy képzeld el mint a vért. Nem fog a babád attól puffadni, mert te puffasztó ételt esszel, attól egyedül te fogsz. Vannak olyan ételek, amik okozhatnak neki hasfájást, de nem így ahogy te leírtad. Nekem a tehén tej volt ilyen, ami mindegyik babámat kikezdte.
2021. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem a vért, hogy a véredbe se okoz zavart az hogy ha puffasztó ételeket eszel, ez így van a tejnél is.
2021. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
1# Baromságokat ne írj
2021. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szoptatási tanácsadó magyarázta el így. De akkor csak azt tanácsolom, hogy beszélj eggyel, mindenbe tud segíteni, és az ezzel kapcsolatos kérdéseket is megtudja válaszolni, az a biztos.
2021. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint régen okozott nála ez gondot és azóta nem ettél? Nem teljesen értem.

Nem kell elhagyni a hüvelyesek, ha nem okoz gondot. Én ettem babot rendesen pár napos korában is, nála nem volt gond, ettem mindent, sosem fájt a hasa.

2021. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak a korhazba, hogy ami nekem puffadást okoz, hasfájást az a babának is. Előfordult, hogy sok csokit ettem nehezen mentem tőlle wcre és a babám is nehezen kakilt pont akkor. Szerintem szoptatás alatt figyelni kell az étkezésre. Nem kell mindent megvonni de nem szabad túlzásba esni, mint én a csokival aztán a baba húzza a rövidebbet meg te ahogy nyugtatod, amikor fáj a hasa.
2021. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van baba aki érzékeny a hüvelyesre, van aki nem. Az enyém 5 hós, gyanús, hogy a borsófőzelék miatt fájt a hasa a múltkor (délben ettem, aznap este sírt).


De egy esti sírás nem a világ vége. Nyugodtan próbálgasd az ételeket, másképp nem fog kiderülni, bírja-e.

2022. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!