Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám cicin alszik el, de már...

Babám cicin alszik el, de már fogy a tejem, alig van, ha már nem lesz, hogyan fog cicin aludni?

Figyelt kérdés
6,5 hós a babám, eddig csak szopizott, most már érezhetően kevesebb a tejem (hozzátáplálok), de mégis.
2011. szept. 7. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy,el fog a cumisüvegen aludni,vagy ha nem adhatsz neki cumit.Nálunk csak ez vált be,amúgy sose aludt volna.Megszokja,hogy nincs tejcsi.
2011. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már végképp elfogyott, kitaláltok valami más rítust. Szerintem a cumisüvegen elalvás nem a legjobb a fogainak, nálunk, amióta nem szopizik, úgy működik, hogy énekelek neki, amíg el nem alszik. Előtte nagyon féltem tőle én is, mert sehogy máshogy nem tudott elaludni, aztán mégis megszokta.

Nem láttam még olyan 10 évest, aki cicin aludt volna el. :)

2011. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

cumisüveget nem szeretném, most már itatópohárból iszik.

hát, én is nagyon nagyon félek....

2011. szept. 8. 07:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ne félj, kialakul! Szerintem annyi úgyis sokáig marad még, hogy napi 1-2 alkalommal elég legyen, és hihetetlenül alkalmazkodóak a babák.
2011. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
örülnénk, ha megmaradna reggeli és az esti és még egy köztes legalább. :)
2011. szept. 8. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
MI most kezdtük a cicn alvást megszüntetni.Mikor már jól teleszipantotta magát és már csak cumikázza a cicit felveszem,dúdolok neki/ vagy ordít vagy nem,de előbb-utóbb abba hagyja/ és leteszem aludni.Eddig csak cicn aludt el nappal is.10 hós baba anyukája :)
2011. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!