Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Iszsz baba? Komfort cumizás?ki...

Iszsz baba? Komfort cumizás?kinek mi a véleménye ezekről?

Figyelt kérdés
Nekem pl egyáltalán nem szimpatikus az, hogy órákat legyen állandóan cicin, mert csak ott nyugszik meg. Szerintem ez nonszensz, nem mellesleg baromira irigylem azokat az anyukákat akik erre ráérnek napközben. Ez az én véleményem,várom a tiéteket is NORMÁLIS hangnemben :)
2022. ápr. 2. 22:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
49%

"Az anyatej a legegészségesebb amit adhatsz neki te meg megvobod tole brahibol...."


Egy fokkal sem jobb az anyatej a tápszernél, már rég bizonyított, felnőtt elég sok ember ahhoz hogy levonjuk a következtetést, baromira mindegy, hogy melyiket kapja a gyerek.

2022. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%
21, Onaltatas..
2022. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
49%
Tudomány drágám, tudomány.. :)
2022. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
50%
Mutasd. Mutass egy elismert orvist aki azt allitja, hogy ne szoptass mert a tapszer ugyanolyan jo. Nem NLcafe, meg blikk... Szakirodalmat. Hajra ;)
2022. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%

Tudomány kedves 23?

Ird be a googlba h tapszervisszahivas, es olvasgass.. en rohadtul nem voltam nyugodt mikor az elso tapszeres lett.. szerintem azok se akik a visszahivott tápikat adták

2022. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%
18-as tápszeres vagyok. 2 éves múlt a kisfiam, makkegészséges. Soha nem volt beteg. Szomszéd ugyanennyi idős anyatejes fia állandóan beteg, meg van fázva. Erről ennyit.
2022. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel, hogy ha éhes a gyerek, akkor megetetem. Nem lenne szívem egy órát hallgatni a sírást, mert még nincs evésidő. De cumizni nem hagyom a mellen, mert kisebesedik. Meg nem vagyok cumi. Az egyik kommentben olvastam, hogy lusták lefoglalni a babát… na erről meg annyit, hogy egy 1hós babát nem könnyű lefoglalni. Még nem figyel a beszédre, csak néz előre. Tiszta pelus, nem álmos, de van, hogy sír. Akkor jön a szopi, és lám, eszik. De mi mást tudnék csinálni??? Sajna nem akar velem játszani, hogy kibírja a 3 órákat.
2022. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
Az en lanyom is egeszseges, en is egeszseges vagyok, tapszeresek voltunk. Ahogy a hugom is, es mindenfele baja van. Ebbol bem lehet levonni semmit.. attol h az anyatej a legjobb amit a csecsemo kaphat nem csodaszer. Nem ad orok eletet, es nem ment meg a betegsegtol.. de az evolucio soran nem véletlen alakult ez igy ki. Aki nem tud valanilyen oknal fogva szoptatni nen hal bele a pici ha tapszeres lesz. De az, hogy azert nem szoptatok, mert utana rajtam csung a gyerek, meg h valasztom le, na hat ez onzoseg. Foleg azert utalom ezt olvasni, mert ennel sokkal nagyobb aldozatokat is kell hozni a gyerekert sokszor.
2022. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
Remélem orul a kerdezo.. gondolom pont ez volt a celja, hogy az anyák öljék egymast. Gratula
2022. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
a kérdező véleményekre, tapasztalatokra volt kíváncsi. Am meg nem én tehetek róla, hogy ki mire hogyan reagál
2022. ápr. 3. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!