Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nyilvànos helyen szoptattok...

Ha nyilvànos helyen szoptattok ès fèrfiak nèznek,mit gondoltok?

Figyelt kérdés

nyilvànos helyen, pl ètteremben, metrón, vonaton, utcàn stb szoptattok ès fèrfiak nèznek, mit èreztek?

Mègiscsak kint van az egyik melled ès úgy bàmulnak.

A fèrfinak ugye tetszik h kiraktad a melled ès nèzheti, titeket zavar?

vagy nem èrdekel, a babàt szoptatni kell.

Bunkosàg ezt nèzni szerintetek?

Van aki ètterembe kirakja a mellèt ès sokan nèzik, aki nyilvànos helyen igy kirakja azt nemhiszem hogy zavarja h nèzik a mellèt.

Mi a vèlemènyetek?


2022. ápr. 25. 01:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Először is: sohasem látszik a teljes mellem, pláne nem nyilvános helyen. Épp annyit veszek elő belőle, amit a baba tökéletesen lefed.

Másodsorban ha nyilvános helyen szoptatok is igyekszem egy olyan pozíciót felvenni, ami más szemétől félreesik. (Egy sarkat, vagy falnak szemben ülve)


Ha valaki még ezek ellenére is lógó tekintettel bámul, na az az ő bizonyítványa, nem az enyém. De én nem tapasztaltam, hogy ezt bárki nézte volna.

2022. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

"oh most biztos el van tőlem ájulva mennyire odaadó és természetes vagyok"

Vagy "szemét férfiak csak a szexet látják az emlokben is "

2022. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Nos, én szoptattam nyilvánosan, de soha, senkinek nem tűnt fel. A nyilvános szoptatás ugyanis nem azt jelenti értelmeseknél, hogy kidobja az ember a mellét, hagy bamuljak. Kendővel, ruhával szépe el lehet ám takarni mindent és már fel se tűnik senkinek, hogy mit csinálsz.
2022. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Feltalaltak a szoptatos ruhakat, melltartot, kendot. Evekig szoptattam ( tobb gyereket ) nyilvanosan, itt ahol elek ez teljesen normaslis, es elfogadott, mi meg sosem ultunk otthon , SOHA nem csaptam ki a mellem 🤦🏻‍♀️

Az egadta vilagon semmi nem latszik a mellbol, ha vesz valaki fillerekert legalabb egy szoptatos felsot, vagy eloveszi az egyik salat a szekrenybol.

2022. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Ezért van szoptatós kendőm! Ha ilyen helye éhes a babám és nincs hova félrevonulni, akkor a nyakamba akasztom ezt a kendőt, ami eltakar. Úgy kell elképzelni, mint egy kötényt. Nagyon hasznos cucc, mindig bent van a pelenkázótáskában.
2022. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nő vagyok, de jobban meg bámulok minden lehetőséget, ami mell. Az akkor is szexuális ,"tárgy ", mint a nemi szerv.
2022. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Én megértem ha szoptatni kell, hisz nem minden baba szereti a cumit,de utálom amikor kiteszi valaki a mellét és alaposan körbe néz a " na most szólj be ha mersz" pofával, az ilyenek direkt vitát akarnak generálni és mikor senki le sem tolja őket akkor egy világ omlik össze bennük 😅
2022. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17 ilyen #szoptassbárholbármikor embereket én is ismerek 🤣 de ő tényleg kicsapja. Szerintem azért az átlag nem ilyen.
2022. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!