Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 3,5 hónapos babám csak...

A 3,5 hónapos babám csak négyszer eszik egy nap és rengeteget alszik. Normális ez?

Figyelt kérdés

Aggódom mert az utóbbi két hétbe nagyon sokat alszik a babám napközbe, éjjel meg átalussza az éjszakát. Sajnálom felkelteni, hogy szopizzon, de aggódom amiért csak négyszer eszik egy nap. Mit tehetek? Félek, nehogy valami baja legyen. Amúgy kakis pelus kétszer van naponta, pisi pedig minden alkalommal amikor tisztába teszem.

Szerdán megyünk orvoshoz kontrollra, de kíváncsi vagyok más tapasztalatára és ha van valami tanácsotok nagyon megköszönöm :)



2022. máj. 15. 21:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tegnap is megvolt az 5 szopi. A délutánit úgy oldottuk meg, hogy fé órával mielött kellett volna, hogy egyen, láttam, hogy elálmosodott és mintha mindjárt elaludna. Ezért elöbb etettem meg, és szopi után aludt is.
2022. máj. 17. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!