Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ilyen melegben, ha gyakrabban...

Ilyen melegben, ha gyakrabban kínáljátok a babát tejjel, hogy különböztetitek meg az evést az ivástól?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Mekkora a baba?

Iszsz babánál, 6hónapos korig nem kell pótlás, többször kell kínálni anyatejjel, ahányszor elfogadja.

2022. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem különböztetem meg.

Ha kéri, kap.

Általában fél perc után már megy is amerre lát, 3-4 óránként meg szlopál, mint állat, akkor el is alszik 1.5 órára.

Szóval kb a fél percesek az ivások, az alvás előtti meg az evés de én ezen nem agyalok.

2022. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 hónapos, nem terveztem pótlást, persze kap ha kér. Csak ugye eddig evés előtt mindig tisztába tettem, utána pedig elnézelődött még egy darabig, csak az éjszakai alvás előtt aludt el a mellemen. Viszont ha csak iszik, akkor is mindig tegyem előtte tisztába? Vagy ne? És akkor utána rögtön altassam vissza? Vagy hogy?
2022. máj. 16. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megkülönböztetni? Nem mindegy? Ugyanaz a tej. Folyadék. Evés és ivás egyben.
2022. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alvás után teszem tisztába, nem azonnal, hanem 5-10 perccel meg alvás előtt ha közben nincs kaki. Ha van, akkor a kakiból kivakarom.
2022. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem különböztetem meg. Ha sír, mellre teszem, eszik/iszik, ha nem kér, nem erőltetem. Ennyi.

Tisztába meg akkor teszem, ha sok a pisi, vagy bekakilt, vagy indulunk valahová. Illetve gyakran evés közben kakil, így nekem értelmetlen lenne evés előtt tisztába tenni.

2022. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ez így nem kavarja meg a napirendet?
2022. máj. 16. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a napirend a lényeg, hanem hogy a gyerek el legyen látva.

Akkor kap cicit, amikor kér és akkor van tisztába téve, amikor kell, majd ebből alakul ki egy napirend ami borul hétfőn, ha front van, ha telihold, ha jön egy fog, ha neked rossz napod van, stb.

2022. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, mint a 2-es. Eleinte szopi előtt, aztán igény szerint pelenkáztam. Napirend nincs, alkalmazkodom a babához (első baba, azért tudom megtenni). Éjjel csak szopni ébred és rögtön alszik vissza, ennyi a fix.
2022. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!