Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan hogy a kistesó...

Van olyan hogy a kistesó születése után a nagyteso visszaszokik cicire ?

Figyelt kérdés
Júliusban fogok szülni, a Nagylány akkor lesz 13 hónapos. Sajna elapadt a tejem 4 hónapos kora körül, pedig imádtam szoptatni. Azóta tapszerezik meg ugye már eszik rendesen eteleket is. Azon gondolkozom H Ha másodjára sikerül tovább a szoptatás akkor artok e vele a Nagylánynak vagy össze zavarom e ha néha őt is cicire engedem ? Vagy inkább fejjek le neki külön ha lesz annyi? Semmiképp nem szeretném kihagyni őt ebből ha lesz elegendő tejem csak nem tudom melyik lenne a jobb megoldás
2022. máj. 20. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

Ha szobatiszta akkor újra bepelenkázod?

Miért fejlesztenénk vissza azt a gyereket csak azért mert lesz egy kisebb?

Egyébként szoktak ilyet a szülők, volt olyan osztálytársam akire ugyanazok a dolgok vonatkoztak otthon mint a jó pár évvel fiatalabb tesóra. Mi meg csak néztünk, mert nálunk már nagyon nem volt aktualitása. És most te is ugyanezt akarod. Erre majd figyelj a jövőben.

2022. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Én pohárból adtam lefejt maradék tejet a 3 évesemnek. Szerette.
2022. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Na neee
2022. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Tukmálni nem kell. De simán eszébe juthat, hogy kér, nincs ezzel gond. Szerintem az a legcélszerűbb, ha megmondod neki, hogy először mindig a pici baba kap, utána jöhet ő is, ha szeretne. Ha tiltod, csak jobban kívánja majd. Vagy felajánlod, hogy kispohárba fejsz neki. Ami nektek megfelelő.
2022. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm A válaszokat. Valószínűleg úgy fogom csinálni hogy cumisüvegben kap majd lefejt anyatejet az alvások előtt tápszer helyett, a védőnő is ezt tanácsolta hiszen az anyatej jobb mint a tápszer. De persze ha úgy látom hogy ő is cicizni szeretne tiltani biztos hogy nem fogom, És nyilván tukmálni sem. Majd ahogy alakul. Néhány hozzászólást nem szeretnék minősíteni de megvan a véleményem róluk és a válaszukról, szép estét :-)
2022. máj. 22. 21:30
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
5ös egy egy éves már gondolkodik? Nekem a legkorábbi emlékeim 3 éves korom körülről vannak azt hiszem.
2022. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet imádni szoptatni???

Betegelméjű.

2022. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!