Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség alatt lehet szoptatni?

Terhesség alatt lehet szoptatni?

Figyelt kérdés

A pici 9 hónapos, télen érkezik a tesó.

Kb 1 éves koráig terveztem szoptatni, de nem tudom, hogy lenne az ideális.


2022. máj. 27. 12:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Továbbá ugye a 2. trimeszterben megváltozik a tej összetétele. Ez nem jelent problémát?
2022. máj. 27. 12:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadja persze. Sok baba nem akar utána szopizni, valamelyikkel meg a tandemszoptatás is működik. Ha elfogadja szoptass nyugodtan.
2022. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia én még nem is tudtam h terhes vagyok de elutasította a cicit. Nagy szopás volt így nem is értettem. Aztán pozitív lett a teszt. Ha elfogadható akkor hajrá tovább a szopi.
2022. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Van aki több különböző korú gyereket szoptat egyszerre.
2022. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Végig szoptattam..

1 évig korig terveztem…

2,5 lett belőle

1 évet majdnem közösen a nagyot és kicsit.

Kicsi 2 éves korig volt szoptatott.



Tehát ha nem zavar és nem megy sl a tejed, a gYerek is elfogadja, akkor semmi akadálya

2022. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 😊 Nálunk semmi problémát nem okozott.
2022. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincsen -valós- orvosi ellenjavallat (pl előző vetélés, szoptatás alatt eros gorcsoles), akkor mindenképpen! Én 10 hetes varandos vagyok, a kisfiam 17 hónapos. Nálunk annyi változás történt, hogy eddig napjában volt, hogy 15 percenként is kérte, illetve ejjel orankent, egy par hete nappal sokkkkal kevesebbszer szeretne szopizni (kivéve most, mert jon a foga es viszket az inye; de most is max 5x napközben) illetve ejjel is kevesebbszer ébred fel es sokszor vizet kér inni, illetve ő szopizva alszik nappal es éjszaka is, de nekem annyi, hogy picit kellemetlen, ekkor szoktam neki mondani, hogy most hagyja abba es bujjunk inkább össze :) jo babavárást
2022. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Hú 17 hónapos és éjjel óránként szopizik. Nekem néha csinálja csak ezt a 8 hónaposom de akkor hulla vagyok. Hős vagy. Én bevallom nagyon várom a végét, de még kitartok érte. Jó babavárást neked!
2022. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!