Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért itélik el sokan azokat...

Miért itélik el sokan azokat a nőket akik már a terhességkor is tudják hogy nem akarnak szoptatni? (Az, hogy miért nem akarnak az most lényegtelen)

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 14:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem a gyerek érdekeit nézi és ez feltételezi, hogy nem lesz túl jó anya.
2018. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%

Első, azért az nem jelenti egyből hogy nem lesz túl jó anya. Ismerek pár 2 éves korog szoptató anyát akik közel sem jók..csak épp ebben jók, másban meg szarok. Az anyaság sokrétű, egyetlen dolog miatt nem lehet rásütni senkire hogy nem jó anya.

Szerintem is hasznos a szoptatás és én sem értem aki nem akar, de azért túlzásokba ne essünk már hogy akkor az már nem is jó anya......ez orbitális ostobaság.

2018. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
45%
Mert abból a téveszméből indulnak ki, hogy aki ennyi áldozatot nem képes meghozni a gyerekért, az nem lehet jó anya. Pedig semmi osszefugges nincs.
2018. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
#3: Remeltem, hogy nem en leszek az egyetlen aki igy gondolja. Ezert valakit rossz anyanak minositeni szimplan baromsag.
2018. okt. 25. 14:46
 5/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon is lényeges, hogy miért nem szoptat valaki, ha azért, hogy ne lógjon a melle, vagy hasonló hülyeségek, azt én is elítélem, én szerettem volna szoptatni, de szülés után hónapokig ágyhoz voltam kötve, gyógyszert kellett szednem, így nem lehetett, senki se szólt meg emiatt.
2018. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Es ha valaki azert nem szeretne, hogy ne logjon a melle? Nem gondolnam, hogy ettol szar anya lenne egyszeruen szeretne megmaradni vozno no is, amellett, hogy anya lett belole. Attol meg mert valaki szul egy gyereket, nem szunik meg nokent, es a legtibb nonek igen is fontos a melle kinezete.
2018. okt. 25. 14:50
 7/36 anonim ***** válasza:
71%

Azért mert szerintem a gyerekvállaláshoz hozzátartozik a szoptatás is


Ez ugyanolyan dolog hogy lesz rien vagy nem lesz striám


Szerintem aki ennyit nem tud meghozni a gyermekéért...most természetesen nem az egészségügyi problémákról és nem arról beszélek hogyha valaki nem tud szoptatni

hanem eleve eldönti ő mondvacsinált okokból (ne lógjon a melle…) Nem akar szoptatni szerintem az nem kész az anyaságra

De természetesen utána ő lehet jó anya mert a jó anyaság önmagában nem a szoptatáson múlik ez valóban így van...

2018. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Zoequeen ***** válasza:
80%
Hát de mellmütetet lehet csinalni... es 19 eves vagyok es 100% hogy szoptatni fogom a gyerekem es amikor letudtam a gyerek temat akkor megcsinaltatol a melleim... az anyatej nagyon jo a babanak es az immurendszerenek... persze az anyukak akik nem tudnak szoptatni ök nem tehetnek rola de ha van tej es valaki a mellett feltibhat nem tudom.... annyi lehetöseg van hogy szüles utan szep mellei legyenek ..
2018. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Én szültem már, szoptattam a kisfiamat. És nem lógnak a melleim. Ugyanolyan feszesek, mint előtte. Kerek melleim vannak. Szóval attól, hogy valaki szoptat, még nem jelenti azt, hogy csúnya lesz a melle és nem marad nő. Én nagyon is nőnek érzem magam.:) Szerintem több pasi bukik rám, mint terhesség-szülés előtt. Természetesen férjnél vagyok, nem számít, nincs semmi másokkal, de attól még ez van és jól esik.:)

Én úgy gondolom, hogy ez a természet rendje, hogy a nők szülnek és szoptatnak. Ettől függetlenül nem szóllak meg, ha te nem akarsz.

2018. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Metionin ***** válasza:
51%
Mert nem fogják fel hogy semmi közük hozzá. A szoptatás elég nagy kín, teljességgel meg tudom érteni ha valaki nem akarja. Attól még pl. fejheti a tejet vagy valami, nem kell egyből a torkának ugrani csak mert nem akarja a mellbimbóját szétcseszetni. De tökmindegy is az indok, ez magánügy, nem mindenki rendel mindent a gyerek alá.
2018. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!