Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a kistestvér szopik,...

Ha a kistestvér szopik, megvédi az anyatej a testvére bölcsis, ovis betegségeitől?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok érdekelnének, hogy mennyire véd.

2022. jún. 15. 00:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Az anyatej nem csodaszer.
2022. jún. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem!
2022. jún. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2022. jún. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Változó. Hányás hasmenéses vírusnál csak annak köszönhettük, hogy megúsztuk a kórházat, hogy még szoptattam. Semmi más nem maradt benne. Se ORS ital, se tápszer, se víz.

De egyébként mindent elkapott, amit a nagy hazahozott.

2022. jún. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Mindent elkapott és sokáig tartott mire meggyógyult, hogy aztán 2 hét múlva újra beteg legyen. 6 hónapos, anyatejes. Eddig volt két kórházban fekvős tüdőgyulladása, középfülgyulladása, hányás, hasmenése és nonstop taknyos. Testvére "tápos" volt, soha nem volt egy náthánál komolyabb baja.
2022. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert akárhogy küzdök, nincs elég tejem és nem hiszem, hogy sokáig lesz. De ha nem védi meg ezektől, akkor nem olyan fontos.
2022. jún. 15. 06:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém megúszta komolyabb bajok nélkül, amikkel a nagy meg nagyon megszenvedett. Úgyhogy ez olyan, hogy biztos véd, hisz minden orvos ezt mondja, de nem csodaszer, inkább genetikától függ na meg hogy mennyit puszilgatjátok egymást. Senki nem tudja neked megmondani, a te gyereked anyatej nélkül mit produkálna.
2022. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem


Akkor, amikor én elkaptam hamarabb, akkor sokkal gyorsabb lefolyású volt, vagy nem kapta el...

De jellemzően én nem kaptam el a kisgyerekbetegségeket..


Szóval azért ez így lutri..


Bár nem tudhatom anyatej nélkül milyen lehetett volna...de nem is ez motivált a szoptatãsban

2022. jún. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Valóban nem csodaszer, a kisebb náthákat elkapta a nagytesótól, de volt egy fosós-hányós vírus, amit a babán kívül mindenki elkapott. Szerintem megéri “kínlódni”, hogy legyen tejed.
2022. jún. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Tapasztalatból írom: nem.

A kisfiam akkor született, amikor a kislányom kiscsoportos lett. A pici is pár hetes kihagyásokkal 2 hónapos kora óta beteg. (Az első 2 hónapot azért úszta meg mert a nagyot addig nem vittük oviba.) 100% anyatejes volt.

2022. jún. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!