Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós melltartó mennyire...

Szoptatós melltartó mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Pl a kórházi listán is rajta van. De tényleg ennyire fontos?

Nyilván könnyű lecsatolni stb, de itthon ugye annyira nem kell takargatni magam, elmenni meg szerintem nem nagyon fogok több órákra egy jó darabig még a babával.


Akinek van, hasznos? Hol vette?

Rendelni nem merek, mert melltartóból sosem tudtam jó méretet rendelni.


2022. jún. 24. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Hasznos, kényelmes. Otthon is ajánlott viselni, mert a tejtől megduzzadt mellek súlya hátfájást és mell fájdalmat is okozhat. Nem beszélve arról, hogy a gravitáció azért működik akkor is, ha otthon vagy, szóval a tejjel telt melleid pillanatok alatt elkezdenek majd lógni, ha nincsen szerencséd.
2022. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Én fiamat 1 évig, lányomat most 9.hónapja szoptatom. Sosem volt szoptatós melltartóm.


Egy szoptatós trikó viszont 1000× többet ér. Az tartja is a mellett, lenis csatolható.


Én nem bírom elviselni a melltartó nélküli létet. Sima hagyományos melltartóim vannak, kicsit félrehajtom és ennyi.

2022. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Én szerintem meg nagyon fontos. Én egész nap a medela éjszakai melltartójába vagyok otthon és imádom. Nem szeretem csak szimpla pólóban lenni, nekem jól esik hogy van tartása. Vegyél 1-2 darabot és kitapasztalod, hogy mennyire jön be.
2022. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
A kórházba felesleges bevinni, ott úgyis egész nap hálóingben fekszel majd és még a tej sem valószínű hogy beindul annyira a 3 nap alatt, itthon viszont nekem pl elég fontos, abban is alszok, nem kicsit szivárog a tejem is szoptatáskor meg néha csak úgy egyébként is, tehát a melltartó nélküli lét nekem lehetetlen lenne, egész nap kell melltartóbetét. Olyan melltartó amit könnyedén félre tudsz húzni mert nem túl merev is jó, én sem kizárólag csak szoptatóst használok, de azért kényelmesebb.
2022. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, hogy oda felesleges lesz.

Még van pár hét, azt sem tudom, mennyit nő még esetleg a mellem, ha nő.

2022. jún. 24. 16:49
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nincs értelme olyan melltartónak, aminek a közepén ki van vágva egy lyuk. Ruhában furán néz ki (majdnem mintha nem is lenne rajtad), a szoptatás meg sima tartóval sem egy nagy művészet, kb. 1 másodpercig tart letolni (vagy feltolni, ahogy kényelmesebb).
2022. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Én szülés ota szoptatos melltartót hordok szoptatós toppal.

Hiaba vagyok itthon, neha ha megyek valahova felveszek rendes felsőt de alig birok kikászálódni belőle.

2022. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
6. Életedben nem láttál még szoptatós melltartót, igaz? Nem a szexshopban kell ám venni :D
2022. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
En nem vettem, ès nem hiànyzott. Van akinek alap darab.
2022. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne kivágva benne egy lyuk? xD de jót nevettem ezen.

Nekem hazajövetelkor durrant be igazán és lett vagy a duplája, szóval előre tényleg nem igazán érdemes megvenni.

2022. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!