Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós melltartó mennyire...

Szoptatós melltartó mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Pl a kórházi listán is rajta van. De tényleg ennyire fontos?

Nyilván könnyű lecsatolni stb, de itthon ugye annyira nem kell takargatni magam, elmenni meg szerintem nem nagyon fogok több órákra egy jó darabig még a babával.


Akinek van, hasznos? Hol vette?

Rendelni nem merek, mert melltartóból sosem tudtam jó méretet rendelni.


2022. jún. 24. 16:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Előre szerintem sem érdemes venni mert nem tudhatod mekkora méret kell majd, de utána nagyon hasznos. Nekem sokszor csöpög a tej a melleimből, egész nap melltartóban vagyok betéttel, másképp elázna az összes felsőm. Mondjuk kisfiam még csak 1 hetes, lehet idővel nem fog ennyire folyni.
2022. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

Egyéni. 4. éve szoptatok egyfolytában, teljesen feleslegesen vettem szoptatós melltartókat. Viszont a szoptatós felsők, topok nagy segítségemre voltak. Itthon is kényelmesebb, házon kívül is láthatatlanná teszi a folyamatot.

Ha jó a kialakítása, melltartó se kell alá. Én nem hordok.

2022. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
3. gyermekemet szoptatom, sosem vettem szoptatós melltartót. Sport melltartóban vagyok, teljesen jól megvagyok :)
2022. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

Én szoptatós trikót vettem plusz egy rendeset


Nem a lecsalhotóság miatt, hanem mert tartja a mellet..


Otthonra màr rendes szoptatósat is hordtam, szintén a melleim védelme miatt.. nagyon sokáig kosarasat nem is.

2022. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem az atléta jobban ki lett használva. Még most is az van rajtam itthon sokszor pedig már lassan 16hónapos a gyerek.

Persze ha elmegyünk valahova sokkal praktikusabb a szoptató melltartó. Persze simában is meg lehet oldani. Ez a te kényelmeden múlik.

2022. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Akinek nagy a melle, az sokszor nem érzi jól magát melltartó nélkül (nagyon húz a súlya miatt). Szoptatni szerintem praktikus a szoptatós, vagy olyan, aminek elöl van a pánt hossz állító csatocskája. Pár napot ki lehet bírni azért nélküle.


Ami a méretet illeti, én a tesómat kértem meg (míg kórházban voltunk, sajnos nem csak 3 napig), hogy vegyen nekem, az alapján, hogy a meglevőhöz képest egy kicsit nagyobb kell. Egy-két hónap után megint kisebb kellett.

2022. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

A kórházba nem kellett, felesleges volt.

Itthon viszont kell. Nekem nagyon szép feszes b kosaras melleim voltak, soha nem hordtam itthon melltartót, gyűlöltem, simán elvoltam szabadon. Viszont d kosaras melleim lettek és óhatatlanul lógnak egy kicsit, nem esik jól melltartó nélkül lenni. Én hmről rendeltem, azokat szeretem.

2022. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sajnos nekem muszáj a melltartó, mert eleve ilyen nagy lógósak a melleim, ez van.

Tehát közösségben valami kell alá majd, de akkor kórházban még nem feltétlen, ott úgyse lát olyan hálóingben.

Majd akkor utólag meglátom, mekkora kell, remélem eltalálom a méretet majd ha esetleg vennék mégis.

2022. jún. 24. 20:05
 19/20 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben meg figsz őrülni ha bedurran és nincs semmi, ami tartsa.

( akár a trikó,amit írtak)


Nekem csak B-c volt majd terhesen D lett

Bedurranva F

Szoptatás elején E majd D

Szoptatás abbahagyása után C

De fogytam azóta B lett..


Sosem lógott, most picit( fogyás előtt semennyire, pedig 3,5 évet szoptattam -kis korkülönbség miatt)


Szóval nekem is kellett valami.. már a kórházban is.

2022. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igaz

Hálóingben nem voltam, nrkrm krlelmrtlen alvós tuhában lenni egész nap

2022. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!