Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azok az anyukák, akik a baba...

Azok az anyukák, akik a baba 1 éves kora körül hagyták abba a szoptatást: adtatok tejitalt a babának utána vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
15 hónapos korában hagytuk abba, és igen, azota is tejitalt iszik reggel és este (20 hónapos)
2022. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

3 hete hagytuk abba a szoptatást, most 16 hónapos a kisfiam


Én tehén tejet adok neki (3,5 vagy 2,8 százalékosat). Nagyon szereti és szerencsére nincs semmi baja tőle:)


Gyerekdietetikus javasolta a tejfogyasztást :)

2022. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 1 évesen hagytam abba, most 15 hónapos, tápszert iszik reggel-este. De van olyan néha, hogy kimarad, mert normál reggelivel kezd, vagy ha nem otthon vagyunk, hanem a nagymamánál, akkor olyan jól elvan, hogy mire eljut a fürdésig, már be is alszik.


Amúgy, ha nem igényelné már, nem adnék semmit, max. vizet

2022. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mindkét gyerekem 1 éves korában hagyta abba a szopizást. Mindketten még 6 hónapig tejitalt kaptak reggeli ébredéskor és esti meséhez. Utána pedig tejet.
2022. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, én adtam neki. Szerette.
2022. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 hónaposan hagyta abba a lányom a szopást, pár alkalommal vettem neki tápszert, de olyan drága, hogy inkább váltottunk tehéntejre. Nagyon szerette.

A fiam 2 éves koráig szopott, utána rögtön tejet kapott.

2022. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: még annyival kiegészíteném a hozzászólásomat, hogy én próbáltam tejitalt adni, de nem fogadta el.

Sem a cumisüveget , sem pedig a tejitalt.

2022. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"pár alkalommal vettem neki tápszert, de olyan drága, hogy inkább váltottunk tehéntejre."


Mondjuk ez azért durva. Egy 15 hónaposnak egyáltalán nem való még tej, nem is ajánlják 2-3 év alatt, komolyan a gyerek egézségén és élelmiszerén spórolsz?

2022. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!