Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy érdemes elkezdeni a...

Úgy érdemes elkezdeni a szoptatást, ha csak 3-4 hétig fogok tudni szoptatni, utána tápszerezünk majd?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy több baba nem fogadja el a tápszert az anyatej után. Nem szeretném, hogy gond legyen, így is nehéz lesz szerintem mindkettőnk számára az első pár külön töltött nap/hét, nem szeretnék amiatt is aggódni, hogy esetleg nem fogadja el a cumisüvegből a tápszert.
2018. júl. 8. 22:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Érdemes. Minden csepp anyatej számit.
2018. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
És ha később nem fogadja el a tápszert? Vagy kezdettől adjuk neki cumisüvegből az anyatejet is?
2018. júl. 8. 22:53
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj nem értem , miėrt nem fogod tudni szopiztatni?

Szerintem ne add üvegben az anyatejet.

Én még nem hallottam olyat, hogy a tåpszert ne gogadná el a gyerek, ha előtte szopizott. AZ éhség nagy ûr, el fogja fogadni. De ha lehetőséged van rá, minél tovább anyatej!

2018. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Ez marhaság, hogy nem fogadja el a tápszert, gyerek ilyen miatt még nem halt éhen. Mindhárom gyerekem rövid ideig tudott csak szopni, vegyesen ettek az első hetekben, aztán hamar elapadt teljesen a tej, utána csak tápszer. Nehéz kérdés, mert minden csepp tej jobb, mint a tápszer. Ugyanakor ha neked meg velem ellentétben baromira beindul az elején a tej, akkor nagyon fogod sajnálni az elválasztást. De azon nem kell aggódni, hogy nem fogadja el a tápszert,ennél azért nagyobb az életösztön.
2018. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%
El fogja fogadni, ezen ne izgulj. Viszont honnan tudod mar most, hogy 3-4 het lesz csak?
2018. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Utána egyéb kötelezettségeimnek is eleget kell tennem, nem fogok tudni vele lenni 0-24. Fejni, tárolni pedig baromi nagy macera lenne minden nap, főleg, ha nem is lesz túl nagy mennyiség.
2018. júl. 9. 01:12
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Érdemes,én is csak 5 hetet szoptattam az elsőt,azt is nagyon nehezen viseltem,de 3-4 hét is sokat jelent.
2018. júl. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%

Utána egyéb kötelezettségeimnek is eleget kell tennem, nem fogok tudni vele lenni 0-24. Fejni, tárolni pedig baromi nagy macera lenne minden nap, főleg, ha nem is lesz túl nagy mennyiség.


Igazad van, végül is miért is próbálnád a gyerekednek a legjobbat adni.. szerintem felesleges is macerálódnod a szoptatással, majd a bébiszitter betápszerezi neked, nehogy túl macerásnak érezd a dolgot.

2018. júl. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%

Esetleg mutet var rad? Beteg vagy?


Nalunk az elso gyerek hetekig nem fogadta el a tapszert. Pedig mar keves volt a tejem.

2018. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy műtét...azt nem így fogalmazta volna meg.


Minden csepp anyatej számít.

2018. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!