Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem fogytam semmit...

Miért nem fogytam semmit mióta szoptatok?

Figyelt kérdés
Sokfelől hallottam, hogy szoptatás alatt fogynak. Na hát ez nálam úgy néz ki, hogy eddig 2 kilót híztam. Lányom 100% anyatejes, 16 hetes, 2-3 óránként eszik. Folyamatosan éhes vagyok, ennek ellenére nincs időm enni, tehát nem zabálok egész nap. A hajam csomóban hullik ki, úgy érzem magam, mint egy kimerült gazdatest :( Valaki tud bármi tanácsot adni? Most ebédeltem és mintha nem is ettem volna.. 12 kiló plusz van rajtam

2022. szept. 16. 13:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

Én az első 6 hónapban kb annyit fogytam, amennyit a baba hízott. Zabálás mellett. Utána ez megállt, sőt, hízni kezdtem, pedig próbáltam csökkenteni a zabálást, de nehéz volt. Pedig sokat szopott utána is. Szóval szerintem hormonális okok voltak mögötte, hogy olyan könnyen fogytam eleinte.


Ami nálam számít: nem mindegy, mit eszem. A "bekapok ezt-azt" gyakran finomított szénhidrátokat, kekszet, ilyesmit jelent, ez kalóriában sok, de hamar megéhezem tőle. Ha normálisan eszem, akkor abban több lesz a zöldség, húsféle stb.

2022. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!