Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hete szoptatok persze nem...

3 hete szoptatok persze nem sikeresen mert szinte tápszert kap és terhesség alatt nem szedtem fel fölösleget viszont 3 hete 8 kilot fogytam akaratom elennére. Ideális ez a fogyás ez ezzel jár na és mi lesz ha rendesen tudok majd egyszer szoptatni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha 3 hét alatt nem jött meg a tejed,akkor más nem is fog. Nem mindenki tud szoptatni. A fogyás viszont nem jó,menj orvoshop.
2012. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nekiálltál fogyni, akkor nem fog visszajönni a tejed.

Nálam is így volt, hogy ahogy abbahagytam a szoptatást (úgy értsd, hogy már nem csak szopi volt, hanem más kaja is), akkor nekiálltam fogyni.

Hormonok.

2012. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tejed azért is csökken, mert nincs energiatartalékod. Ilyen helyzetben nem lesz rendes a szoptatás mostmár, mert 1. nem termelődik elég tejed 2. A babád ellustul a cumisüveg miatt.
2012. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy pajzsmirigy-alulműködésre kaptál terhesség alatt emelt dózis gyógyszert, és szülés óta nem csökkentetted az adagot?

Nekem rögtön ez jutott eszembe.

Próbálj sokat inni, kiegyensúlyozottan táplálkozni, tedd gyakran mellre a kicsit és etetés után fejjél (akkor is, ha úgy tűnik nincs mit).

2012. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan betegség is ami szülés után jelentkezik ( nagyobb vérzéssel járó szülés után) rossz hangulat, fáradtság hirtelen gyors fogyás, a tej elapadása ezekkel jár. Szerintem menj dokihoz!!
2012. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en 20 eve szoptatok de nem fogytam soha:9
2012. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!