Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A korona miatt lenne?

A korona miatt lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton én is és a kisfiam is pozitívat tesztelt koronára, fogalmam sincsen, hogy kitől kaphattuk el... Na de vasárnap egész nap lázas volt ) (a max. 38,8 volt), folyamatosan mértem, éjjel is (akkor már "csak" 37,8 volt). Másnap hétfőn, már nem volt láza, azóta sincsen. Viszont tegnap meg tegnap előtt sem alszik szinte egész nap, max. 20-30 percre tudom letenni, ha le tudom, mert sokszor egyszerűen felébred, mikor már leteszem, vagy épp betakarom. Pedig aludna, fáradt, állandóan mondja a saját kis myelvén, hogy "auu".


Fájna valamije? Rekedt már napok óta, mielőtt pozitívat teszteltünk, néha köhök egyet-egyet, talán picit taknyos. De rendesen szedi a levegőt, nincs bedugulva az orra, így nem használok orrspray, hisz az szárít. Éjszaka aludt, igaz nehezen sikerült letennem.


Tudom, én se látok bele a saját gyerekembe, ti ugyan hogyan tudnátok? De sokszor a tapasztalatok is segíteni tudnak. Most kelt az előbb, kérte a cicit és elaludt a karomban..újra..de hogy meddig? Hétfőn volt 3 hónapos.


2022. okt. 13. 14:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*köhög, nyelvén,
2022. okt. 13. 14:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fáj valamilye, nem érzi jól magát.
2022. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy én vagyok hülye, de nem értem mi a kérdés.
2022. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 2 napja folyamatosan elalszik nappal, de ébred is, nagyon max 30 percet alszik. Fáradt, akar aludni, de vagy nem tud vagy ha igen, akkor sem túl sokáig alszik.


Már nov. ugrásra is gondolok..

2022. okt. 13. 14:58
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 Igen, nyugtalan. Néha szinte agresszíven kapja be és szopja a kis kezét. Nyűgös, aludna, de nem megy. Már én is hulla vagyok sokszor a ringatózástól a sütétben. Arról nem is beszélve, hogy nyitott büfé vagyok egész nap... Már növekedési ugrása is gondolok. Csak hogy koronásak voltunk/vagyunk, talán az is közrejátszhat. Nem tudom.
2022. okt. 13. 15:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit kell ezen pörögni ,beteg, nem érzi jól magát. Kitartást kívánok, ha jobban lesz visszaáll minden. Orvos tud róla? Még nagyon picike
2022. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NTBS ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Persze, a sajáttal és a hétvégi orvossal is konzultáltunk. De mivel baba, semmit nem kaphat, mindegy, hogy mi van. Csak nem olyan jó nézni, hogy szegényke nyugtalan.
2022. okt. 13. 15:47
 9/13 A kérdező kommentje:
#6 Az lemaradt, hogy első gyerek, első betegség, pont ez a tetves korona. Szerintem nem meglepő, ha rápörgök. De annak örülök, hogy más ebben az esetben véletlenül sem tenné....
2022. okt. 13. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha lehetőséged van rá, próbáld meg, hogy a karodban, cicin hagyod aludni. Nálunk az volt a megoldás. A háztartásról addig lemondtam. Kifejezetten első gyereknél használható módszer, hiszen ha ott a másik is, akkor nem foglalkozhatsz 100%-ban csak az egyikkel.
2022. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!