Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A korona miatt lenne?

A korona miatt lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton én is és a kisfiam is pozitívat tesztelt koronára, fogalmam sincsen, hogy kitől kaphattuk el... Na de vasárnap egész nap lázas volt ) (a max. 38,8 volt), folyamatosan mértem, éjjel is (akkor már "csak" 37,8 volt). Másnap hétfőn, már nem volt láza, azóta sincsen. Viszont tegnap meg tegnap előtt sem alszik szinte egész nap, max. 20-30 percre tudom letenni, ha le tudom, mert sokszor egyszerűen felébred, mikor már leteszem, vagy épp betakarom. Pedig aludna, fáradt, állandóan mondja a saját kis myelvén, hogy "auu".


Fájna valamije? Rekedt már napok óta, mielőtt pozitívat teszteltünk, néha köhök egyet-egyet, talán picit taknyos. De rendesen szedi a levegőt, nincs bedugulva az orra, így nem használok orrspray, hisz az szárít. Éjszaka aludt, igaz nehezen sikerült letennem.


Tudom, én se látok bele a saját gyerekembe, ti ugyan hogyan tudnátok? De sokszor a tapasztalatok is segíteni tudnak. Most kelt az előbb, kérte a cicit és elaludt a karomban..újra..de hogy meddig? Hétfőn volt 3 hónapos.


2022. okt. 13. 14:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 Köszönöm. Hát igazából mást sem csinálok, csak szoptatok. Most sikerült lerakni, de hogy fog e aludni...? És már neki is minden baja van. Az a szopás, amit levág, kemény. Vergôdik közben, kell, nem kell, maga sem tudja. Nem is bánnám én a sok szoptatást, de kb. semmit nem lehet közben csinálni, csak nézni magam elé, főleg a sötétben fantasztikus... Mert folyamatosan kiesik a szájából, aztán nem kell neki, aztán már hisztizik, hogy de mégis, aztán nagyon jön a tej...stb. Így estére kb. hulla vagyok, 0 relaxáció, mert már nincs energiám. Remélem hamar elmúlik, mert ez így nem könnyű. Mást sem csinálok, csak altatom, vagy próbálom visszaaltatni.
2022. okt. 13. 20:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Üdv az anyák világában!
2022. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amikor az én fiam csinálja ezt, hogy nagyon fáradt, de nem bír megállni, mászik, rúgkapál, cicit is csak bekapja-szív kettőt-elengedi és megy tovább, de sehogy nem bír lenyugodni, akkor valamiféle "lekötözés" szokott segíteni. Vagy a hordozókendő, vagy egyszer a babakocsiba raktam be és elvittem sétálni (este 10-kor). Fél óra alvás után esetleg fölébred, mikor leveszem/kiveszem, de simán visszaalszik. 14 hónapos, kb. 8 hónapos korától fordul elő ilyen, azelőtt cicin 99%-ban elaludt simán.
2022. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!