Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van értelme a dupla mellszívón...

Van értelme a dupla mellszívónak, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Mellszívó választás előtt állok. Annyiban biztos vagyok, hogy elektromosat szeretnék, azt azonban nem tudom eldönteni, hogy elég lenne-e egy sima, vagy dupla lenne célszerű. Tényleg nagyon meggyorsítja a folyamatot az, hogy egyszerre tudom mindkettőből szívni, vagy felesleges? Körülbelül olyan árban már láttam duplát, mint simát - lehet jobban megéri egy kicsit drágábbat venni a simából?

2022. nov. 7. 07:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem elektromos van, szimpla, és bevált. Gyakran használom, gyakorlatilag minden szoptatás után próbálom üresre fejni az adott mellet, hogy biztos ne apadjon el, az eredményt pedig egyelőre fagyasztom, hátha jól jön később.

Ismerősömnek dupla van, de azt mondta, hogy nem tud egyszerre fejni, mert a kettő egy fokozatban tud csak működni, és sokszor van, hogy az egyiket csak stimulálni kellene, a másikből meg jönne rendesen.

Én egyébként általában egy szopást egy mellből oldok meg, szóval a másikat akkor se fejném ugyanakkor, ha dupla lenne, így én jól döntöttem a szimpla mellett.

2022. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!