Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Korhazban meg fogjak engedni...

Korhazban meg fogjak engedni h tapszert adjak neki?

Figyelt kérdés
Masodik gyerekem ugyanaz van mint ahbelsovel egyszeruen csak cseppek jonnek a mellembol amivel nem lakik jol. Elso babammal meg nagyon lelkes es kitarto voltam megis tapszer lett a vege. Mivel most is ugyanaz a helyzet nem szenvednek tovabb meg a babat is megkimelnem attol h mindig ehes legyen. Meg itt vagyunk a korhazban de ittt nagyon tapszerellenesek. Megtehetem h megmondaom h marpedig igenis tapszert fog kapnk a gyerek? Hahaengenek igy? Megengedik h tapszert adjak neki?
2022. nov. 12. 04:36
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagy nehezen adtak, végül felajánlották hogy ha aláirok egy papirt akkor mehetek 3 óránként tápszerért és akkor nem nyaggatnak. Mert amugy csak napi 2szer adtak volna max. Igy is lett, és milyen jol döntöttem mert ha 10%-nal többet esik vissza a súlya lehet maradni kellett volna még a kórházban. Persze attól meg mellre raktam a kórházba nem engedtem el a szoptatást csak legalább megnyugodtunk hogy ha nem lakott jol akkor kap pótlást
2022. nov. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Megteheted. Ami ilyen jellegű döntés, azt te hozod, te vagy az anyja. A csecsemősök olyanok, mint a közelharcosok, néha nekik kell menni rendesen, hogy tegyék, amit akarsz, de páncélt fel és nyomás!
2022. nov. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg? Tehat ugymond jogilag megtehetem h tapszert kerek?
2022. nov. 12. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg. A tápszer nem patkányméreg, tulajdonképpen közölheted azt is, hogy eszed ágában nincs szoptatni. Nem kell, hogy egyetértsenek, de meg nem akadályozhatják. Sajnos ezt én első gyereknél nem tudtam, másodiknál már okosabb voltam. Csak akkor állnak beléd, ha nem vagy határozott, és látszik, hogy nem igazán tudod mit szeretnél, de ha így kerek perec közlöd, hogy márpedig ez a gyerek tápszert fog kapni, akkor nem tehetnek semmit.
2022. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megteheted. Ők nem azért vannak ott, hogy parancsolgassanak neked. Akkor is megtehetnéd, ha lenne elég tejed, akkor is modnhatnád azt, hogy NEM adok, nem akarok szoptatni, adjanak neki tápszert. Megteheted. Az, hogy szivatnak és akadályoznak, az probléma, ezt ők NEM tehetik meg és jogi következménye lehet, ha nem végzik el rendesen a munkájukat! Ez egy szolgáltatás és nem börtön!
2022. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb már én is fogok a tápszerhez ragaszkodni. Az első babánál úgy kellett könyörögni, hogy adjanak neki. A gyerekorvos konkrétan leszidott, amiért tápszert kértem, mert hogy szoptatnom kellene. De hogy szoptattam volna, amikor egy csepp tejem sem volt?

20 óra vajúdás után még egy éhes gyereket 0-24 a mellen tartani, aki még üvölt is az éhségtől, katasztrófa... Hazajövetelkor felírták a tápszert.

2022. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Meg.


Utálni fognak érte, de le kell őket tojni.

Nekem pl. hiperérzékeny, amikor a barátom simogatja, már az is fáj - és ő nem szopja (pfuj), mint egy kisbaba tenné.

Felejtős.

Nem tudom, vállalunk-e gyereket, ha igen, nekem a szoptatás tabu (eddig úgy néz ki).

2022. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!