Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más kismamát is elriaszt a...

Más kismamát is elriaszt a szoptatástól ez a rengeteg tanács, reklámok, anyatejdömping?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, eddig nem volt semmi ellenérzésem a szoptatással kapcsolatban, de ami azóta megy, hogy terhes vagyok már nagyon zavar és egyre jobban vagyok vele úgy, hogy én ezt inkább nem akarom. Az első védőnői látogatáskor kezdődött, aki nem tudom milyen IBakármi tanácsadó is és már az agyam eldobtam a kiselőadásától. Azóta nonstop jönnek fel a szoptatóshirdetések, cikkek, pedig már bejelöltem, hogy nem érdekel és mégis. Meg persze az összes kolléganőm, barátnőim mind mind nyomatják, könyvet adnak róla, mutogatják a képeiket, jönnek az ilyen olyan tanácsokkal. Már nagyon elegem van, de hiába mondom hogy hagyják már ezt a témát, ismét előkerül..meg aztán jön a megjegyzés hogy ne legyek már ilyen prűd.
2022. dec. 17. 10:58
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
30as: ezt úgy írom, hogy én sem vagyok szoptatásőrült, én is pontosan így csináltam, ahogy te. Viszont azt szeretném elmondani, hogy ebben a korban még nincs természetes leválasztódás, ez szopási sztrájk volt. Valószínűleg ekkor ütött be a cumizavar a cumisüveg miatt. Nálunk is pont ez történt.
2023. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!