Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minden fejes elott sterilizaln...

Minden fejes elott sterilizalni kell?

Figyelt kérdés
Minden egyes fejes ami azert tortenik h felretegyem fagyoba a tejcit azok utan el kell sterilizalni a cumisuveget meg a tobbi tartozekot mindig? Vagy csak mittudomen 3-4 fejes utan? Vagy ez hogy van mi a szabaly?
2022. dec. 22. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem KELL.

akkor sterilizálsz amikor akarsz. Ha burokban akarod nevelni a gyereket, akkor napi 20x mindent is, de garantáltan semmi immunrendszere nem lesz. De hidd el túléli strilizálás nélkül is.

2022. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

1. A tejci tenyleg katasztrófa enegem is kiborit


2. En a kisfiamat csak lefejt tejjel tudtam etetni tobb mint egy évig fejtem neki. Minden reggel sterilizaltam a fejot es az üvegeket. Mig kisebb volt talan ketszer.

2022. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Én minden használat után forró vízzel kiöblítettem és naponta egyszer sterilizáltam. Macera volt, de csak cumisüvegből evett a gyerek és ömlött belőlem a tej. Nem burokban tartás miatt csináltam így, de mégis tejről van szó, az meg elég könnyen romlik.
2022. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Az Anyatejgyűjtőnek szánt tej esetén is, ahol nézik a baktériumszámot, elég napi 1-2 sterilizálás, amúgy sima mosogatás, csak erre használt kefével az előírás.
2022. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!