Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még mindig van tejem. Ez...

Még mindig van tejem. Ez normális? Mikor kellene elapadnia?

Figyelt kérdés

Kisfiam 13 hónapos, kb. egy hónapja nem szopizik, előtte fél éves koráig kizárólagos anyatejes volt, aztán már csak napi 2x, 3x, végül csak este alvás előtt 1x evett ciciből.

Nem okoz gondot, nem fáj a mellem, nem feszül, de még mindig van, ha megnyomom. Nem szoktam nyomkodni, mert tudom, hogy az is ingernek számít.

Van valakinek ilyen tapasztalata?



2022. dec. 27. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 és fél hónapos koráig szoptattam. 2 éves volt mire elapadt.
2022. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 éves koráig szoptattam. 5 éves koráig volt tejem (persze egyre kevesebb, cseppek. De akkor is volt.)

A nőgyógyász türelemre intett. Azt mondta, ne szedjek Bromocriptint, mert nagyon káros, el fog szépen lassan apadni. Igaza lett.

2022. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1.2. Köszönöm szépen! Akkor még várok türelemmel! Nem okozott semmi gondot egyikötöknek sem? Begyulladt mell? Fájdalom?
2022. dec. 27. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt mellgyullasásom. Se szoptatás alatt, se utána. Se sebesedés, se semmi.
2022. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónapos koráig szopizott, 2 éves elmúlt, mikor újra terhes lettem, nekem akkor apadt el teljesen, előtte mindkettőben volt, ha megnyomtam.
2022. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nrkem kb 5 hónapig volt, pedig fokozatosan választottam le.

Soha egy felkeményedés sem volt..

2022. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére szoptatás alatt nekem se volt gondom vele...remélem akkor később sem lesz. Majd megkérdezem a védőnőt is, mit ajánl.


A Bromocriptin-ről van valakinek tapasztalata?

2022. dec. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!