Mit csináljak ?

Figyelt kérdés

3 hetes babám nem akar 15 percnél tovább szopni és abba hagyja majd elalszik . Nehezen felébresztem majd elalszik a cicin ujra. Már mindent próbáltam . Végül a tápszert elfogadja de azt sem eszik sokat és már alszik is.

Na meg az egyik cicim picit nagyobb mint a másik mióta szoptatok. Azzal mit tudok kezdeni? Hogy egyforma legyen. Félek így marad 😁


2023. febr. 14. 11:34
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nekem sem úgy alszik el többnyire 15 perc után csak leveszi a száját róla és alszik.
2023. febr. 14. 14:59
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém a kórházban szopott ilyen hosszan utoljàra..



2 hetesen 5 p aztán jónapot…

( havi 1200akat hízott)

2023. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nekem a kórházban mindig szopott 15-30 perceket os és egyszer 1 órát folyamatosan 🙈 épp most szoptattam 1 perc után abba hagyta, pelust cseréltem és tovább szopott meg 13 percet de sajnos bekakalt és pelust kellet cserélni azóta nem alszik. Volt már így és nem is fog aludni következő etetésik. Három hetes és már van hogy nem alszik két éves között és olyan fáradt lesz később hogy alig lehet megnyugtatni hogy ne sírjon . Tegnap este 6-10.30 ig sze férünk vele mert csak sirt amint nem a cicimen volt. Vagy kézben.
2023. febr. 14. 15:19
 14/28 A kérdező kommentje:

Eddig bírta csak cici tejjel.


40ml tápszer után aránylag megnyugodott cumival és el elaludt végre.

2023. febr. 14. 16:23
 15/28 anonim ***** válasza:
Most állítaná be a mennyiséget,de ha tápszert adsz, akkor nem tudja.Lesz még ilyen 6 hetesen,3 és 6 hónaposan.Ha szoptatni akarsz, akkor ne adj tápszert.
2023. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetes a babám, most jutottunk el odáig, hogy kibír 2-3 órát két szopi között. Eddig 1 órát is alig bírt ki. Az eleje ilyen, eszembe sem jutott emiatt tápszert adni neki. Mióta van tejem, nem kapott. Végtelen szoptatás volt az első 3-4 hét, de ezt mondták, hogy ilyen lesz, erre is készültem. Most el kellene döntened, hogy tápszert adsz, vagy szoptatsz. Felesleges pótolni, ha van tejed…
2023. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A cicis kerdesedre valaszolok.

En mar csak ejjel szoptatok,a bal mellemben tobb a tej,a jobb mellemben nincsen szinte semmi mar es az joval kisebb mint a masik...szerintem ezzel nem lehet semmit kezdeni a plasztikan kivul

2023. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

En nem mertem a szopizas idejet...ugy voltam vele,hogy en sem eszem mindig ugyanannyi percig...volt olyan nap,hogy egesz nap cicin logott a fiam,de volt olyan is,hogy csak 2-3 orankent kerte

Nem is ertem miert adsz tapszert.ha eszik aztan egy ora mulva ujra keri az nem azt jelenti,hogy kell a tap.ha van tejed akkor felesleges adnod meg a tapot is.

2023. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
És ha éppen el akarok menni vásárolni baba nélkül és valaki más vigyáz rá . Akkor ha üvegből kap tejet vagy tápszert nem ugyan az? Ezért lenne néha kényelmes a tapszer. Nemtudom csak kérdezem
2023. febr. 15. 10:28
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyu,te kerdezted,hogy mit hogy csinalj...leirtak neked,hogy nem ajanljak a tapot ha szoptatsz...erre te,hogy kenyelmes neha a tapszer...akkor legyen kenyelmes.etesd tapszerrel ha akarod
2023. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!