Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mikor kezdett ujra sexuális...

Ki mikor kezdett ujra sexuális életet ?

Figyelt kérdés
Három hetes a babám császárral szültem még mindig nem érzek de már nem annyira.A párom türelmes de látom rajta hogy már alig várja hogy újra együtt lehessünk 😅És őszintén nekem is jól esne 😅A hat hetet mondjak mindenhol de hallottam hogy nem feltétlenül igaz. Ti mikor kezdtétek újra szexuális együttlétet et szülés után? Én úgy érzem várnék még egy két hetet de hat hét talán kicsit sok.
2023. febr. 14. 14:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi megvártuk a 6 hetet, okkal javasolják.


Ettől függetlenül, ha Te is úgy érzed, hogy várnál akkor ne erőltesd.

A párodnak meg segíts másképp.

2023. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A hat hét egyáltalán nem sok. Szülés után, tökmindegy, hogy császár vagy sem, egy tenyérnyi seb marad a méheden, ahol a placenta levált, és ennek kell begyógyulnia. Van, akinek még tovább is tart, mint 6 hét. A vérzés amúgy elég jó indikáció, bár nekem 2 szülésből 2-nél a 3-4. héttől kezdve már voltak napok, amikor szinte semmi sem jött, aztán egy nap meg megint, mintha menstruálnék, szóval nehéz bízni abban, hogy ha már nem vérzel, akkor tutira minden rendben van-e.


Én amúgy megvártam az orvosi vizsgálatot, megnézték, hogy minden rendben van a méhszájjal, a méhhel belül is (UH-val), és megnyugodhattam, hogy akkor mehet a menet. Pár hét várakozás ahhoz képest, hogy biztosan tudjam, nem kapok el semmilyen fertőzést aztán hagyom itt az újszülött gyereket az apjával, mert szepszisem lett, az igazán nem nagy ár.


Amúgy én is tűkön ültem a második szülés után is már (kb szülés utáni estén én már szívesen nekiestem volna a férjemnek), az elsőnél a gátsérülés helye egy ideig kicsit sajgott, de úgy összességében ott is 4-5 hét után már vágytam volna a dologra. Mégis megvártam mindkét esetben a 6 hetet és az orvosi kontrollt, még ha nem is örültem neki feltétlenül. Fő a biztonság.

2023. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindent lehet csinálni a behatoláson kívül is. Szexeljetek máshogy, annyi módja van. A hat hét kivárása nem vicc, veszelyes fertőzést kaphatsz, ha nincs még minden rendben, és nem feltétlenül érzed ám azt.
2023. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 héttel utána voltunk együtt először. De orvosi engedéllyel, tehát én 4 héttel szülés után voltam nőgyógyásznál más ok miatt, és akkor megvizsgált, ha már ott vagyok. Már akkor mondta, hogy gyönyörű minden, mehet, ha úgy gondoljuk. Azért még vártunk egy hetet, a gátsebem miatt nem mertem addig. Nem fájt a heg meg nem volt vele semmi gond, csak egyszerűen még nem mertem odaengedni a férjem, féltem hogy felszakad vagy valami. Szóval bírd még ki egy kicsit, mi is csak azért mertük 6 hét előtt, mert látott orvos már akkor.
2023. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Elégítsd ki
2023. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hiába ír itt 20ember, hogynem lett baja, ha te leszel az, aki ek pont lesz. Nekem az ég világon semmi bajom sem volt már elég korán (sima szülés, de beszakadt a méhlepény és kapartak is), 3hét után már nem is véreztem, de kivártuk. 6hetes kontrollon közölte a doki, hogy hiába nincs vérzés 2hét múlva újabb kontroll, mert még mindig nincs teljesen helyreállva. 8 hetesen már azt mondta minden oké. Neked ráadásul a méhedet is vágták, varrták, annak sem biztos, hogy jót tenne.
2023. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kontroll után, illetve az egyik gyereknél a kontrollon még volt lochia,így 2 hét múlva újra kontroll,és csak utána kaptunk szabad utat.Nem értem miért nehéz ennyit várni.Van egy hatalmas seb a méhed belsejében,és még a méhszáj is nyitva van.
2023. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónap után voltunk először együtt, de 1 évig 0 volt a libidóm
2023. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdést. 2 hétig még el lehet lenni orális szexen, nem?

Várd meg a kontrollt, és ha a doki mindent rendben talál, akkor mehet.

Bár én nem császárral szültem, nekem sajnos nem volt jó utána, de gondolom neked ez másképp lesz.

Az első gyereknél nekem vágtak-varrtak, kb. fél évig minden alkalom olyan volt, mintha a szüzességemet venné el újra.

A másodikat meg gátvédelemmel szültem, hát ott meg nem is éreztem, hogy megvolt a behatolás, annyira kitágultam.

2023. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A hat hetes kontroll után.
2023. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!