Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknél bent volt szülésnél...

Akiknél bent volt szülésnél apa és végignézte az egész kitolást, nem változott a sexuális életetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a férfi szívesen bent akar lenni sőt végig is nézni... de ha jön kaki is mondjuk , stb.... nem lett negatív hatassal a sexualis eletre kesobb ??
2018. febr. 27. 13:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nem változott semmi.
2018. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút semmi nem változott.
2018. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
A fejemnél volt, nem a puncimmal szemben premier plánban :D
2018. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem változott. Tudta, hogy mit fog látni, nem viselte meg. Senki nem kényszerítette, saját akaratából állt oda. Ennél keményebb dolgokon is átmentünk együtt. Most császárom lesz, mindenáron szeretett volna bent lenni, de sajnos tilos. De ez abszolút emberfüggő szerintem. Van, aki el tud vonatkoztatni tőle utána és van, aki nem.
2018. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Mindent látott premier plánban. Azt is, ahogy tágított a doki kézzel.

De nem változott semmi a szexuális életünkben.

(kaki is volt, ez nekem fel sem tűnt, ő mesélte utólag. Meg minden mást, amire nem emlékeztem, mert a fájdalom miatt sok kiesett)

2018. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk sem változott szerencsére.
2018. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Nekünk sem változott semmi. Enyém mindig oda ment nézni... Meg rosszul lett, cukorbeteg Szegényem. (L) Volt izgalom a szülő szobámban. Én születem, gyerek belém szorult, férjemnek leesett a cukra. Kivoltak velünk :-)

Abszolút semmi nem változott, azt leszámítva h sokkal faradtabbak voltunk a kislány mellett :-)

2018. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Minden látott premier plánban :)


Azt nem írom, hogy nem változott semmi, mert szerintem jobb lett a szex, a lelki kötödés erősödése miatt. Nem feltétlen a szülés miatt, inkább a közös gyerek miatt.

2018. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem változott semmi. Nálunk inkább jobb lett. Pedig ő nem akart bejönni még a terhesség elején aztán a végére meggondolta magát. Azt mondta hogy ezt soha nem felejti el akkora élmény volt neki.
2018. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Kaki az nem jött mert kaptam beöntést ( én csak ajánlom mindenkinek aki ódzkodik tőle nem vészes és normálisan kitisztít, szülés alatt sem kell aggódnod nem csak a látvány miatt de azért a gyerekre se kerüljön már...). A kitolàst végignézte, ő akarta. Nem változott ugyanúgy kíván. Én attól fèltem inkább h tág maradok e de hálistennek visszaállt minden idővel.
2018. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!