Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mikor kezdett ujra sexuális...

Ki mikor kezdett ujra sexuális életet ?

Figyelt kérdés
Három hetes a babám császárral szültem még mindig nem érzek de már nem annyira.A párom türelmes de látom rajta hogy már alig várja hogy újra együtt lehessünk 😅És őszintén nekem is jól esne 😅A hat hetet mondjak mindenhol de hallottam hogy nem feltétlenül igaz. Ti mikor kezdtétek újra szexuális együttlétet et szülés után? Én úgy érzem várnék még egy két hetet de hat hét talán kicsit sok.
2023. febr. 14. 14:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

8 hét után, nem császárral.

5 hét után zöld utat kaptunk, de nem volt úgy alkalom, hogy rendesen egymásra tudjunk hangolódni

2023. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Persze rajta már segítettem de az még nem az igazi .. ☺️

Teljesen igazatok van meg fogom várni a hat hetet.

Addig továbbra is segítek rajta ☺️

2023. febr. 14. 14:55
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
"Segítek rajta" ne viccelj már. Neki nincs keze, elvitte a cica?
2023. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
13 valaszomat úgy ertettem, hogy ő is ki tud am teged elégiteni. "Segíteni rajtad", ha igy jobban tetszik. Nem? Nem muszáj csak neked szopni.
2023. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Oh, sok a 6 hét? Mit csináltatok volna, ha már terhesség alatt eltiltanak a házasélettől?

Mi az egész várandósságom alatt mindössze a 16-24. hét között nem voltunk eltiltva a szextől. Jól hangzik, mi?

Most 39. hetet töltöm...

2023. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én az első perctől el voltam tiltva a szextől. 8hónap a terhesség alatt. Utána a 6 hét nekem 3 hónap lett... szóval majdnem 1 év.


Baromira hiányzott, de kibírtuk....

2023. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

Tényleg szadizmus az a 6 hét, de érdemes kivárni. Ráadásul mire szabad szexelni, addigra a baba lesz kicsit aktívabb, meg növekedési ugrása lesz és kb.nonstop enni akar majd, szóval ez a része szívás.

De egyéb módokon neked is lehet részed gyönyörben.

2023. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne a 6 hetet várd meg hanem hogy orvos lásson és megvizsgáljon hogy minden helyre jött-e teljesen.

Ha ez az 5. héten van akkor akkor, ha a 8. akkor még akkor.

De 3 hete szültél és nem végzel egyáltalán? Számomra ez azért elég hihetetlennek tűnne.

2023. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az megvan, hogy a 'szex' szó az nem csak és kizárólag a bedugást jelenti...?
2023. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szülés után 10 héttel. A 6 hetet simán kivártuk, előtte eszembe nem jutott volna, kellett is annyi idő, hogy a gátsebem rendesen begyógyuljon. Utána a fáradtság volt az akadály.

Igazából ahogy így utólag megbeszéltük, fel sem tűnt, hogy ennyi idő kimaradt, pedig nem vagyunk prűd puritánok amúgy.

Mondjuk lehet azért, mert kb. félidőig el voltunk tiltva a szextől, így volt némi előtapasztalatunk már erről.

2023. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!