Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mikor kezdett ujra sexuális...

Ki mikor kezdett ujra sexuális életet ?

Figyelt kérdés
Három hetes a babám császárral szültem még mindig nem érzek de már nem annyira.A párom türelmes de látom rajta hogy már alig várja hogy újra együtt lehessünk 😅És őszintén nekem is jól esne 😅A hat hetet mondjak mindenhol de hallottam hogy nem feltétlenül igaz. Ti mikor kezdtétek újra szexuális együttlétet et szülés után? Én úgy érzem várnék még egy két hetet de hat hét talán kicsit sok.
2023. febr. 14. 14:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

12


A 10. Hét óta el vagyunk tiltva ( újabb vàrandósság)

Szóval…jó lesz

Libidóm persze az egekben 2. Trim…


11

2023. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Most vagyok 4 hetes, tuti kivárom a hat hetet. A férjemet orálisan ki szoktam elégíteni ha épp van kedvem.
2023. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontroll után, de csak 4 hónap után volt újra igazán jó együtt lenni, nekem addig kellemetlen volt.
2023. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!