Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
3 hetes babám nem csak aludnia és ennie kellene ? Meg etettem minden Okes , egyszerűen csak nem alszik. Nézelődik . Erre képes akkor következő etetésig. Aztán később már annyira fáradt hogy csak sírni tud. És nehezebben is alszik el.
2023. febr. 15. 10:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Aludni akkor fog, ha elaltatod elringatod jó esetben, rosszabban akkor se én nekem is etetésből vagy altatásból állt az eleje. Ráadásul még lerakni se tudtam mert mindig felkelt.
2023. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld meg elaltatni evés után kb 1 órával. Hordozás, babakocsi, vagy besötétített szobában ringatás, fehér zaj stb. Meg kell tanulnod, ő mire reagál. Sok kisbaba nem “veszi észre” ha már fáradt, túlpörög és utána a fáradtságtól nem tud aludni. Egy 3 hetes baba a nézelődésbe simán túl tud pörögni, túl sok az inger neki, de magától nem fogja abbahagyni, neked kell lépned.
2023. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden baba tud csettintésre elaludni, segíts neki... neki is és neked is jobb lesz ha elaltatod. Mivel nem alszik el magától, neked kell figyelni a jelekre, ha nem látod akkor csak menj biztosra és minden 3 órában altasd el egyszer. Ha kell ringatva és sétálva.

Nem lesz kézbe szoktatva ennyitől.

2023. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mellen sem alszik el? Az èn gyerekem is sokat nèzelődött, de komfortszopas közben àltalàban elaludt.
2023. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hordozóban ment az altatás heavy metál zenére( én utálom de ő imádja). Vittem és közben ringattam. Magától nem tudott elaludni.
2023. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4/ mellen elalszik de le teszem és nyöszörög, nem alszik majd nyöszörgésből átvált sírásba.
2023. febr. 15. 12:41
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy megszokja hogy kézben van. Ha sír már párom sem tudja meg vigasztalni . Csak én . Az én hangon .. ha én fogom . Hogy tudok majd így vissza menni dolgozni ?
2023. febr. 15. 12:43
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha hamar vissza akarsz menni dolgozni akkor ne mellen altasd. Abban tényleg nem vagy helyettesíthető.
2023. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Most akarsz visszamenni dolgozni vagy mar elore azon aggodsz, mi lesz 1,5-2 ev mulva?

3 hetes konyorgom! Rad van szuksege, a vilagbol meg semmit nem ismer, par hete meg a pocakodban volt. Mit varsz tole? Hogy magatol aludjon, oldja meg az eletet?

Te vagy az anyja, ha arra van szuksege, hogy kezben legyen, legyen ott. Nem tudod erre “raszoktatni”, nem lehet elkapatni, elkenyeztetni vagy mit szoktatok mondani. Csecsemo.

Nem marad ez orokke igy.

2023. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, gyerekvállalás előtt kötelezővé tennék egy IQ tesztet.


3 hetes, még azt se tudja mi van, nemrég született, testközelséget igényelnek. 3-4 hónapos korukban már nem fognak ennyire tapadni, hiszen fedezik fel a világot, de azt szokd meg hogy te vagy az anyja és rád vágyik...


Nekem 3 hónapos koráig matrica babám volt, csak rajtam aludt, de 4 hónapos korában saját ágyba költözött hogy nyugodtan aludjon mindenki (ő is, zavartuk).

Kb 1,5 évesen már szépen elaludt magától ágyban, de ha csak ölben aludt volna el az se zavart volna.


Nem lehet ennyi idősen semmire se rászoktatni, a te dolgod hogy kielégítsd az igényeit, ha éhes adj neki mellet/tápszert, ha álmos altasd el, ha testközelségre vágyik, maradjon testközelben. Ha kell a két kezed mert dolgod van, használj kendőt.

2023. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!