Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
3 hetes babám nem csak aludnia és ennie kellene ? Meg etettem minden Okes , egyszerűen csak nem alszik. Nézelődik . Erre képes akkor következő etetésig. Aztán később már annyira fáradt hogy csak sírni tud. És nehezebben is alszik el.
2023. febr. 15. 10:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Három hetes könyörgöm. Negyedik trimeszternek olvass utána.
2023. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Anyukámmal és párommal elek. Ha altatni lát anya csúnyán néz rám és megjegyzéseket tesz hogy majd jól megszívom a jövőben . Nem lesz a gyerektől nyugtom sem. Ő engem csak le tett és aludtam.
2023. febr. 15. 20:19
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ezert nem laknek egyutt soha a budos eletben szulokkel.
2023. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne élj anyukáddal.


11 voltam

2023. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy, hogy így hagyod magad befolyásolni …. Csunyán néz …
2023. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én altattam így és most a szobájában alszik külön. Én anyukám is mondd hülyeségeket csak magasról letojom,mert ami akkor normális volt az most már nem az.
2023. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
35 vagyok de albérleti árak miatt muszáj így lakni. Jó ezzel nincs gond csak hat igen .. szeret mindenbe beleszólni .
2023. febr. 15. 21:02
 18/21 anonim ***** válasza:

Anyukádnak abban igaza van, hogy a jó alvási szokások kialakítása nagyon fontos. De csak KÉSŐBB. Most teljesen mindegy, még nagyon pici. Nem tudod elkényeztetni, nem fog hozzászokni semmihez. Ebben a korban nem tudod elkényeztetni és ő pedig nem tud manipulálni, még nem tud hisztizni.

Fontos neki, hogy aludjon, és ha nem tud magától, akkor segíteni kell neki.

Hidd el, én elég szigorú voltam az alvás tekintetében. 8-kor ágyban voltak és mese után egyedül elalvás. Nem volt cirkusz a lefekvés körül sosem.

De az elején az egyik gyerekem csak babakocsiban aludt, a másik meg rajtam. Kísérletezz és az egyik módszer be fog válni.

2023. febr. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de akárhol is laksz, a gyerek a tiéd. Te döntesz a vele kapcsolatos kérdésekben. Nem anyukád, nem a védőnő, de még csak nem is az orvos. Te meg a párod.


Anyukád egy másik korban nevelt fel téged, nem a leg egészségesebb módon, hanem ahogy akkor volt lehetséges. Mondd meg neki, hogy lépjen vissza kicsit, ha el is rontanád az a te dolgod. Nézz utána a legújabb ajánlásoknak, nem kell vizet se adni, sírni hagyni sem, valahol 6 hónap környékén kell elkezdeni hozzátáplálni (4-8 hónap között, 6 az ideális egy tankönyvi babával). Nem kell teáztatni, se hamar leválasztani. Csak azért mondom mert ezeket mind mondano fogja és csúnyán fog nézni. Aztán meg amúgy is kapsz nézéseket mindenért szóval növeszteni kell gerincet, vastag bőrt és tököt.

Sok sikert hozzá.

2023. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én veszekedtem anyámmal azóta visszavett,neki is mániája volt mindaz amit előző felsorolt,sajnos egyszer helyre kell rakni őket. Próbáltam először szépen de persze nem ért semmit.
2023. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!