Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónapos kora óta nem...

Hány hónapos kora óta nem szopizik éjjel? Felkelsz fejni vagy reggelig vársz?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elso 34… a masodik pedig 23, ha mar honapokban kerdezted.
2023. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk az elvalasztas veget is jelentette ez egyben. Eleinte, mikor nagyon feszult, fejtem 1-2x ejjel is.
2023. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Kislányom 8 hetesen átaludta, enni bealudtam, reggelre beton kemény mellekkel ébredtem és úszott minden a tejben, de listába voltam annál, minthogy felkeljek fejni. Szép lassan hozzászokott a mell, hogy éjjel nem kell annyi.

Kisfiam is hamar kihagyott 1-1 étkezést éjjel, kb 4 hónapos volt mikor átaludta, de vele sem fejtem soha. Szerencsés vagyok, soha nem lett mellgyulladásom.

2023. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fejtem

Első 13, második 10hónapig szopott. Éjjel-nappal. A nappalit fokozatosan hagyták el, éjjelt nem nagyon. Azt csak mikor leszoktattam őket.

Fiam addig 5-6x kelt éjjel, lányom is 3-4x

2023. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2 évig szoptattam, sosem fejtem. Előtte kb fél évvel hagyta abba az éjjeli szopikat.

Reggelre nekem mindig kifolyt a felesleg.

2023. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Ő maga sosem szopizott volna éjjel de az első pár hétben keltettem szoptatni mert picit sárga volt. Aztán elaludtunk egyszer és simán átaludta az éjszakát, utána abbahagytuk. Még lefekvés előtt fejtem kb 5 hónapig. Már abbahagytam azt is, csak reggel és este szoptatom éjjel nem fejek és minden rendben.
2023. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Màr èvekben mèrtem a koràt, mire az èjjeli szoptatàst elhagytuk. Az esti, elalvos viszont mèg sokàig megmaradt.
2023. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Újszülöttként sem kelt éjjel.
2023. jún. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A hajnali félkómás összebújás volt az utolsó kis "titkunk". Akkor már rég nem kérte nappal, se esti alváshoz. Csak 5 fele közvetlenül mielőtt keltünk volna. 3,5 évesen
2023. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesen. 2 éves koráig még szopizott reggel-este, illetve nálunk is a hajnali összebújós cicizés volt a legutolsó, amit végül elvettem tőle (annál tovább aludtunk).

A kicsi most 7 hónapos, ő még sokat szopizik éjszaka.


Sosem fejtem. Ha alhatnék is szoptatás helyett, akkor nem fogok felkelni fejni helyette :D Ágynemű mosható, a mell meg hozzászokik, hogy éjjelre nem kell annyi.

2023. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!