Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy éves, szopizós kisgyerekke...

Egy éves, szopizós kisgyerekkel kibírható egy 9 órás autóút?

Figyelt kérdés
Mennénk Horvátországba, de szerintem a 9 óra egy egy éves gyerekkel nagyon sok. Szopizik is, 2-3 óránként. Megállnánk persze amúgy is ennyi időközönként, de nem tudom, hogy ezt a hosszú utat hogy bírná. Nem tudom, hogy merjem-e bevállalni az utazást. Szeret autókázni, de eddig csak rövidtávon voltam vele.
2023. aug. 15. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Egy évesen mi a bánatnak szopik 2-3 óránként?
2023. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
9 óra még egy felnőttnek is fárasztó.
2023. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha megálltok, akkor persze hogy kibírható.

Érdemes éjjel utazni egyébként.

De valóban a 2-3 óránkénti szopi egy 1 évesnek furcsa

2023. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

A gerincének se tesz jót, ha ennyi ideig kényszertartásban van.

1# és #2 válaszolókkal egyaránt egyetértek.

2-3 óránként 1 hónapos baba szokott szopni nem 1 éves.

Másrészt, 1 éves gyerekkel akkor se indulnék el 9 órás utazásra nyaralni, ha egyáltalán nem szopna.

Többet mondok: kb. 4-5 éves korig nem indulnék ilyen hosszú autóútra kisgyerekkel nyaralni. Vannak esetleg kényszerhelyzetek, de nyaralás céljából biztos nem tennék ilyet.

2023. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Simán kibírható, mi 15 órás úton voltunk 3 és 1 évessel.
2023. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán, a nyaralás miért arról szól, hogy mit bír ki a család legkisebb, legrosszabb érdekérvényesítő képességű tagja?

Persze, kibírja, ahogy kibírna egy kórházi tartózkodást vagy fájdalmas beavatkozást is. De ha nem muszáj, minek? Csak mert a szülei nem képesek közelebbi úticéllal beérni?

2023. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Épp azért írtam ki kérdésbe, hogy megtudjam, hogy hogy viselné.
2023. aug. 15. 18:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Utazzatok este, mikor alszik, vagy álljatok meg,mozgassátok át a gyereket. Nem lehetetlen.
2023. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bar nem 2-3 orankent evett akkor mar. de a 9 honapossal mi a hosszu utat ket-harom napba szedtunk, sok megalloval, latnivaloval, mozgolodassal, alvasi idoben utazassal. Igy nekunk is jo volt, neki is jo volt :)
2023. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekfüggő. Az első gyerekemmel bárhova, bármeddig mehettünk. A második már rosszul van az autóban, babaként is sokat sírt utazás alatt. A harmadikkal abszolút esélytelen, mert 5 percet nem bír egyhelyben megülni.
2023. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!