Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy éves, szopizós kisgyerekke...

Egy éves, szopizós kisgyerekkel kibírható egy 9 órás autóút?

Figyelt kérdés
Mennénk Horvátországba, de szerintem a 9 óra egy egy éves gyerekkel nagyon sok. Szopizik is, 2-3 óránként. Megállnánk persze amúgy is ennyi időközönként, de nem tudom, hogy ezt a hosszú utat hogy bírná. Nem tudom, hogy merjem-e bevállalni az utazást. Szeret autókázni, de eddig csak rövidtávon voltam vele.
2023. aug. 15. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Hihetetlen mennyi kötözködő ember van manapság. Mi közötök hozzá, hogy mennyi időnként szopik az ő gyereke és kit érdekel, hogy szerintetek ez normális-e ebben a korban?!

Kérdező mi ennyi idősen nem indultunk neki ilyen hosszú útnak, de gyereke válogatja ki hogy bírja. Abban is egyetértek az előző válaszadókkal, hogy abban az ülésben nincs túl jó testhelyzetben, ami hosszú távon nem előnyös.

2023. aug. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Azért egy éves korára már nem ártana megismertetni a cumisüveggel vagy akármi amit tud használni. Abból tudna 2-3 óránként fennakadás nélkül. Azt hittem rosszul olvastam...
2023. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Próbálom cumisüvegből itatni, de még nagyon keveset iszik ahhoz, hogy ne kelljen ennyit szopiznia. Sokáig el se fogadta a cumisüveget, még úgy sem, hogy lefejtem tejet neki, de a hozzátáplálás is nagyon nehezen indult, mindent kiköpött sokáig, most még már majdnem minden ízlik neki, amit adok. Minden baba más, valaki 9 hónaposan vagy előbb elhagyja a szopizást magától. Szerintem nem probléma, hogy ennyi idősen ennyit szopizik, kell a tej még neki, majd elhagyja. Kis súllyal született, és nagyon sokszor 1-1,5 óránként szopizott, hogy behozza a lemaradást.

Végül is megoldottuk az utazást. Félúton megszállunk egy éjszakára.

2023. aug. 16. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!